Теректі ауданы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 120 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 4788 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Теректі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоровка ауылы "Тәуелсіздік - Молодежная" аялдамасы - "Бейбітшілік - Молодежная" аялдамасы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 60 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Ақсуат, Пойма, Магистральный ауылдарында "Ақсуат" аялдамасы - "Пойма" аялдамасы - "Магистральный" аялдамасы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 100 теңге мөлшерінде белгіленсін.
3. "Теректі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
4. "Теректі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылауы аудан әкімінің орынбасары В.В.Кушнерге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Мукаев
КЕЛІСІЛДІ
Теректі аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М.Утешев
Мәслихат хатшысы А.Нургалиев
"13" сәуір 2017 жыл

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по Теректинскому району
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2017 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 мая 2017 года № 4788
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Теректинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров села Федоровка остановка "Тәуелсіздік - Молодежная" - остановка "Бейбітшілік - Молодежная" в размере 60 тенге.
2. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров сел Аксуат, Пойма, Магистральный остановка "Аксуат" - остановка "Пойма" - остановка "Магистральный" в размере 100 тенге.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Теректинского района" в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры по реализации настоящего постановления.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Теректинского района" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района В.В.Кушнера.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района М.Мукаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель сессии
Теректинского районного маслихата М.Утешев
Секретарь маслихата А.Нургалиев
"13" апреля 2017 год