"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күшін жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 1439 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 26 қазанда № 17620 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 1439 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізбесі
1. "Адвокат куәлігі үлгісінің нысанын бекіту туралы" 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 164 Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6950 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
2. "Адвокаттардың тағылымдамадан өтушілерінің тағылымдамадан өту тәртібі туралы ережені бекіту туралы" 2012 жылғы 8 ақпандағы № 54 Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7430 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
3. "Адвокаттардың тағылымдамадан өтушiлерiнiң тағылымдамадан өту тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2012 жылғы 8 ақпандағы № 54 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 96 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8454 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 мамырда № 87 (28311) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 сентября 2018 года № 1439. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2018 года № 17620
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства юстиции Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 сентября 2018 года № 1439
1. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 апреля 2011 года № 164 "Об утверждении формы образца удостоверения адвоката" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6950, опубликован 29 ноября 2011 года в Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан);
2. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 февраля 2012 года № 54 "Об утверждении Положения о порядке прохождения стажировки стажерами адвокатов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7430, опубликован 18 мая 2012 года в Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан);
3. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 96 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 февраля 2012 года № 54 "Об утверждении Положения о порядке прохождения стажировки стажерами адвокатов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8454, опубликован 6 мая 2014 года в газете "Казахстанская правда" № 87 (27708);

4. "Тағылымдамадан өткен нотариаттық қызметпен айналысу құқығына үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 56 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10269 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) бұйрығының 1-тармағының 1) тармақшасы алып тасталсын;
5. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 54 бұйрығының (2018 жылғы 26 қаңтарда Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16285 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) 1-тармағы 1) тармақшасының 1-41-абзацтары.

4. Подпункт 1) пункта 1 приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 27 января 2015 года № 56 "Об утверждении Правил проведения аттестации лиц, прошедших стажировку и претендующих на занятие адвокатской деятельностью и на право занятия нотариальной деятельностью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10269, опубликован 5 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
5. Абзацы 1-41 в подпункте 1) пункта 1 приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 10 января 2018 года № 54 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2018 года № 16285, опубликован 7 февраля 2018 года в Эталонной контрольный банк нормативных правовых Республики Казахстан в электронном виде).