Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-5/258 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 маусымда № 6681 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № а-8/336 қаулысымен

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 31 мая 2018 года № а-5/258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июня 2018 года № 6681. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 1 августа 2019 года № а-8/336

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 01.08.2019 № а-8/336 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 43-2 бабына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 01.08.2019 № а-8/336 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", акимат города Степногорск ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Стерногорск қаласы әкімінің орынбасары С.С.Шабаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 31.05. № а-5/258
қаулысына қосымша
Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Шабарова С. С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственный регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким города
Степногорска
А.Кумпекеев
Приложение к постановлению
акимата города Степногорск
от 31.05. 2018 года
№ а-5/258
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в административных границах города Степногорска
№ п/п
Место расположение объекта налогооблажения в административных границах города Степногорска
Коэффициент зонирования
1