Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 14 "Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 тамызда № 6751 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 05.12.2018 № 7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Целиноград ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы әкімінің "Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы № 14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5079 тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсанда "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 656 сайлау учаскесі, Приречное ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, № 22 орта мектебі, шекаралары: Приречное ауылы.";
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 23-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 673 сайлау учаскесі, Зеленый Гай ауылы, Самал көшесі, 2, кеңсе, шекаралары: Зеленый Гай ауылы.";
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 24-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 674 сайлау учаскесі, Садовое ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 19, ауыл клубы, шекаралары: Садовое ауылы.";
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 45-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 695 сайлау учаскесі, Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 53, № 43 орта мектебі, шекаралары: Рахымжан Қошқарбаев ауылы.".
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 48-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 698 сайлау учаскесі, Қабанбай батыр ауылы, Бірлік көшесі, 1А, Мәдениет үйі, шекаралары: Қабанбай батыр ауылы.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
А.Х.Абушев

О внесении изменений в решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 24 ноября 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району"
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 13 июля 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 августа 2018 года № 6751. Утратило силу - решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 5 декабря 2018 года № 7.
Сноска. Утратило силу решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 05.12.2018 № 7(вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Целиноградского района Акмолинской области "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району" от 24 ноября 2015 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5079, опубликовано 4 декабря 2015 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты") следующие изменения:
пункт 6 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 656, село Приречное, улица Ыбырая Алтынсарина, 40, средняя школа № 22, границы: село Приречное.";
пункт 23 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 673, село Зеленый Гай, улица Самал, 2, контора, границы: село Зеленый Гай.";
пункт 24 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 674, село Садовое, улица Тауелсиздик, 19, сельский клуб, границы: село Садовое.";
пункт 45 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 695, село Рахымжан Кошкарбаева, улица Бейбитшилик, 53, средняя школа № 43, границы: село Рахымжан Кошкарбаева.".
пункт 48 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 698, село Кабанбай батыра, улица Бирлик, 1 А, Дом Культуры, границы: село Кабанбай батыра.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Целиноградского района
М.Таткеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Целиноградской районной
избирательной комиссии
А.Х.Абушев

"13" 07 2018 жыл

"13" 07 2018 год