Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы № 236/33-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 6793 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 161/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 161/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ақмола облысы Целиноград ауданының № 96 Разъезд ауылын қайта атау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № А-6/263 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 6С-21-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6712 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне келесі өзгерістер енгізілсін:
"Целиноград ауданының Ақмол ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 ақпандағы № 185/26-5 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4036 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Ақмол ақпараты", "Вести Акмола" аудандық газеттерінде жарияланған):
көрсетілген шешімге 2-қосымшада:
кестенің 3-бағанында (аймақ нөмірі I):
жиырма үшінші жолда "Разъезд № 96" сөздері "Ыбырай Алтынсарин ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5656 болыптіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған):
көрсетілген шешімге қосымшада:
кестенің 3-бағанында (аймақ нөмірі II):
он екінші жолда "разъезд № 96" сөздері "Ыбырай Алтынсарин ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев
24. 08. 2018 ж.

О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24 августа 2018 года № 236/33-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2018 года № 6793. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 161/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 161/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 14 июня 2018 года № А-6/263 и решением Акмолинского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 6С-21-9 "О переименовании села Разъезд № 96 Целиноградского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6712) Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Целиноградского районного маслихата следующие изменения:
в решении Целиноградского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Акмол и сельских населенных пунктах Целиноградского района" от 13 февраля 2014 года № 185/26-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4036, опубликовано 28 марта 2014 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты"):
в приложении 2 к указанному решению:
в графе 3 таблицы (номер зоны I):
в строке двадцать третьей слова "Разъезд № 96" заменить словами "село Ыбырая Алтынсарина";
в решении Целиноградского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района" от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5656, опубликовано 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде):
в приложении к указанному решению:
в графе 3 таблицы (номер зоны II):
в строке двенадцатой слова "разъезд № 96" заменить словами "село Ыбырая Алтынсарина".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев
24. 08. 2018 г.