Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6925 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 17.05.2019 № 25 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Целиноград ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Целиноград ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына жауапкершілік Целиноград ауданы әкімі аппаратының басшысы С.Б. Оспановқа жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
А.Абушев
5 желтоқсан 2018 жыл
Целиноград ауданы әкімінің
2018 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 7 шешіміне 1-қосымша
Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелері
1.
№ 639 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 12, "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекаралары: Черемушки көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21; Приозерная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35; шағын аудан - 1, 2, 3, 4.
2.
№ 640 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 1, "№ 5 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарин көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Шайкен Исенов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 87; 9-я Пятилетка көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24; ИПС көшесі - 1, 3, 4, 5, 6; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18 үйлері; Бахыт шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12; Линейная көшесі - 1, 2, 3, 4.
3.
№ 641 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Өтеміс ауылы, Борташ көшесі, 5, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Өтеміс ауылы.
4.
№ 642 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Нұресіл ауылы, Қажымұқан көшесі, 2А, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Нұресіл ауылы.
5.
№ 643 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 5 декабря 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2018 года № 6925. Утратило силу решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 17 мая 2019 года № 25
Сноска. Утратило силу решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 17.05.2019 № 25 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Целиноградскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу некоторые решения акима Целиноградского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Ответственность за исполнение данного решения возложить на руководителя аппарата акима Целиноградского района Оспанова С.Б.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Целиноградской
территориальной избирательной
комиссии
А.Абушев
5 декабря 2018 год
Приложение 1 к решению
акима Целиноградского
района от 5 декабря
2018 года № 7.
Избирательные участки по Целиноградскому району
1.
Избирательный участок № 639
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры".
Границы: улица Черемушки - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21; улица Приозерная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35; микрорайон - 1, 2, 3, 4.
2.
Избирательный участок № 640
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина, 1, здание государственного учреждения "Средняя школа № 5".
Границы: улица Гагарина - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; улица Шайкена Исенова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 87; улица 9-я Пятилетки - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24; улица ИПС - 1, 3, 4, 5, 6; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18; микрорайон Бахыт - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12; улица Линейная - 1, 2, 3, 4.
3.
Избирательный участок № 641
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Отемис, улица Борташ, 5, здание сельского клуба.
Границы: село Отемис.
4.
Избирательный участок № 642
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Нуресиль, улица Кажымукана, 2А, здание сельского клуба.
Границы: село Нуресиль.
5.
Избирательный участок № 643

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Раздольное ауылы, Алтынсарин көшесі, 27, "№ 50 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Раздольное ауылы.
6.
№ 644 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Жаңа Жайнақ ауылы, Теректі көшесі, 20, "№ 49 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңа Жайнақ ауылы.
7.
№ 645 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қабанбай батыр ауылы, Бірлік көшесі, 1 А, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Қабанбай батыр ауылы.
8.
№ 646 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қызылжар ауылы, Бейбітшілік көшесі, 21, "Қызылжар орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылжар ауылы.
9.
№ 647 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Сарыадыр ауылы, Орталық көшесі, 10, "Нұра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Сарыадыр ауылы.
10.
№ 648 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Нұра ауылы, Орталық көшесі, 14, "Нұра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Нұра ауылы.
11.
№ 649 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қараөткел ауылы, Кенесары хан көшесі, 2Д, "№ 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Қарасай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Әмір Темір көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Қозыкөш көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Бұзықты көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Лев Гумилев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Бөгенбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Әлихан Бөкейханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Талдыкөл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Жеңіс көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Ахмет Байтұрсынов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шоқан Уалиханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Тұрар Рысқұлов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Ғабит Мүсірепов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 67, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Шәмші Қалдаяқов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; Домалақ ана көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Сарыарқа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Ілияс Жансүгіров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Кемаль Акишев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Мұстафа Шоқай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Бұқар жырау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Кенесары хан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Қабанбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Бошан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Ыбырай Алтынсарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мәлік Ғабдулин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Сәбит Мұқанов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Әйтеке би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Төле би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Қазыбек би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Абылай хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Мағжан Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
12.
№ 650 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Раздольное, улица Алтынсарина, 27, здание государственного учреждения "Начальная школа № 50".
Границы: село Раздольное.
6.
Избирательный участок № 644
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Жана Жайнак, улица Теректи, 20, здание государственного учреждения "Средняя школа № 49".
Границы: село Жана Жайнак.
7.
Избирательный участок № 645
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Кабанбай батыра, улица Бирлик, 1 А, здание сельского клуба.
Границы: село Кабанбай батыра.
8.
Избирательный участок № 646
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Кызылжар, улица Бейбитшилик, 21, здание государственного учреждения "Кызылжарская средняя школа".
Границы: село Кызылжар.
9.
Избирательный участок № 647
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Сарыадыр, улица Орталық, 10, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Нура".
Границы: село Сарыадыр.
10.
Избирательный участок № 648
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Нура, улица Орталық, 14, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Нура".
Границы: село Нура.
11.
Избирательный участок № 649
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Караоткель, улица Кенесары хана, 2Д, здание государственного учреждения "Средняя школа № 2".
Границы: улица Наурызбай батыра -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Карасай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Амир Темира - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Козыкош - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Бузыкты - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Льва Гумилева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 улица Богенбай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Алихана Бокейханова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; улица Талдыколь - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица Женис - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица Ахмета Байтурсынова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Шокана Уалиханова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Турара Рыскулова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Габита Мусрепова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; улица Жамбыла Жабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 67, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Шамши Калдаякова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63; улица Домалак ана - 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Амангельды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Сарыарка - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Ильяса Жансугурова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; улица Кемаль Акишева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Мустафа Шокай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Бухар жырау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; улица Кенесары хана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; улица Кабанбай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Бошан - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Ибрая Алтынсарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Малика Габдулина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Сабита Муканова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Мухтара Ауезова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; улица Сакена Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Айтеке би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Толе би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Казыбек би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; улица Абылай хана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Магжана Жумабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Кажымукана Мунайтпасова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица: Абая Кунанбаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
12.
Избирательный участок № 650

Орналасқан жері: Қараөткел ауылы, Пятилетка көшесі, 9Б, "№ 6 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Есіл көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Астана көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Ертіс көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Дінмұхаммед Қонаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Шәкен Айманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Жүсіпбек Аймауытов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Шәкәрім Құдайбердиев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ілияс Есенберлин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Кызылжар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Әбу Насыр әл - Фараби көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Бейімбет Майлин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Еңбекші көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Кәукен Кенжетайұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Дружба көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Баубек Бұлқышев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Хамит Ерғалиев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Строительная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Евгений Брусиловский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Бәйтерек көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Нұра көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Қайым Мұхамедханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Северная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Мұқағали Мақатаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Сұлтанмахмұт Бейбарыс көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Пятилетка көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Ақан сері көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Даулеткерей Шығайұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Жағалау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Күләш Байсейітова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Александр Сергеевич Пушкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Айша бибі көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; Атан батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Әміре Қашаубаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Дина Нұрпейісова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Қаныш Сәтпаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ,24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Әліби Жангелдин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Әбілхан Қастеев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
13.
№ 651 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Караоткель, улица Пятилетки, 9Б, здание государственного учреждения "Средняя школа № 6".
Границы: улица Есиль -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Астана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Ертис - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Динмухаммеда Қунаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Шакена Айманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Султанмахмута Торайгырова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Жусипбека Аймауытова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Шакарима Кудайбердиева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Ильяса Есенберлина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Кызылжар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Абу Насыр аль-Фараби - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Беймбета Майлина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Енбекши - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Каукена Кенжетайулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица Дружбы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Баубека Булкышева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Хамита Ергалиева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Строительная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Евгения Брусиловского - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Байтерек - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Нура -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; улица Кайыма Мухамедханова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; улица Северная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; улица Мукагали Макатаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Султанмахмута Бейбарыса - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Пятилетки - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; улица Акана сери - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Даулеткерей Шигайулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; улица Жагалау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; улица Куляш Байсейтовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; улица Курмангазы Сагирбайулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; улица Александра Сергеевича Пушкина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Айша биби - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; улица Атан Батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Тауелсиздик – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; улица Бауыржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; улица Амре Кашаубаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Дины Нурпейсовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Каныша Сатпаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица Алиби Жангельдина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Абилхана Кастеева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
13.
Избирательный участок № 651

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қаражар ауылы, учетный квартал 070, құрылыс 1, "Қаражар ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қаражар ауылы.
14.
№ 652 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Жаңажол ауылы, Қуанышбаев көшесі, 15, "№ 7 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңажол ауылы.
15.
№ 653 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қоянды ауылы, Әл-Фараби көшесі, 1, "№ 20 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қоянды ауылы.
16.
№ 654 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Шұбар ауылы, Степная көшесі, 19, "№ 37 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұбар ауылы.
17.
№ 655 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Малотимофеевка ауылы, Мира көшесі, 26, "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Малотимофеевканың медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Малотимофеевка ауылы.
18.
№ 656 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылы, "Лесная поляна" тұрғын кешені, 18/1, "№ 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын кешені - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2.
19.
№ 657 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылы, "Лесная поляна" тұрғын кешені, 18/1, "№ 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын кешені - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 69; "Алтын дала" шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5.
20.
№ 658 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылы, Ғани Абсағитов көшесі, 7, "Рахымжан Қошқарбаев атындағы № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай Кұнанбаев көшесі - 1, 1\1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2\1, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 6А, 6Б, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29; Әйтеке би көшесі – 1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 8А, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 29, 31, 33А, 51, 53, 54А; Ақжайық көшесі - 1, 1А, 2, 2Б, 2\3, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 2\1, 28А, 28/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 53А, 59, 59А, 65, 65А; Әлия Молдағұлова көшесі – 5, 29А; Әл-Фараби көшесі - 2, 7, 8, 8\1, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 17, 23, 24, 27, 29, 31, 35; Әсенбай Калқабекұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7\2, 8, 9, 10, 11, 11\1, 12, 13, 15, 14, 16, 16А,17, 18, 19, 20, 20\1, 21, 22, 23; Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28А, 30, 32, 34, 34А; Бейбітшілік көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34; Береке көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Бөгенбай батыр көшесі - 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 26, 24; Ғани Абсағитов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ғарифулла Амансүгіров көшесі - 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 6, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 23; Тоғанас батыр көшесі - 1, 2, 2\1, 2\2, 4, 5, 7, 7\1, 8, 13, 13\1, 14, 16, 16\1, 17, 17\1, 18, 18\1, 19, 19\1, 19\2, 20, 21, 23, 23\2, 24, 25, 26, 27, 27\2, 28, 28\2, 30, 31, 33, 34, 34\2, 35, 36, 36\2, 38, 38\1, 40, 42, 42А, 43, 44, 44\1, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52\1, 52\2, 52\3, 53, 55; Дінмұхамед Қонаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 22А; Дорожная көшесі - 1, 1\1, 1А, 2, 3, 4, 4\1, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 10, 13, 16, 17, 19, 20, 26, 28\1, 29, 34, 35, 44, 45, 46, 47, 48; Достық көшесі - 3, 5, 8, 10, 13, 18, 19, 24, 30, 42; Егемендік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 40, 44А; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 6А, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 47, 47А, 52, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 69, 73, 85; Желтоқсан көшесі - 1, 1\1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38А, 40, 40А; Жеңіс көшесі - 1, 1А, 2, 3, 9; Жолмағамбет Қалиев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Ыбырай Алтынсарин көшесі - 2, 3; Интернациональная көшесі - 1, 1/1, 1/А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 4/4, 4А, 5, 5/5, 6, 6\6, 14, 30А, 33А, 121А; Исатай Тайманұлы көшесі - 2Б, 4, 4А, 6, 8, 10, 11, 14А, 15, 16, 16\1, 22, 25А, 28; Қабанбай батыр көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 17; Қазыбек би көшесі - 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 38, 48, 50; Қасым Қайсенов көшесі - 1, 3, 5, 11; Керей хан көшесі - 1, 2, 3, 4А, 6, 7, 7А, 8, 10, 10А, 12; Қожа Ахмет Яссауи көшесі - 2, 2\1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 15, 17; Мәншүк Мәметова көшесі - 2, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 1; Махамбет Өтемісұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30; Мұқағали Мақатаев көшесі - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 33, 33А, 33Б, 34, 34А; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 28, 28/1; Айтмағанбет Есмағамбетұлы көшесі - 1, 1\1, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12\6, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15\1, 16, 17, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 20\1, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36А, 37, 38, 40, 46, 50; Наурызбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Баубек батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 11, 13, 17А, 19; Нұра көшесі – 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 31, 31А; племенной станция ауданы - 1, 5, 10, 16, 19, 22, 29, 30, 32, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58/1, 60, 61, 68, 74; Райымбек батыр көшесі - 1, 4, 6, 7, 9, 10, 12; Республика көшесі - 1, 1А, 1В, 1Д, 2, 2А, 2\1, 2\2, 2Б, 2Д, 3, 4, 5Б, 6\1, 7, 7\1, 7А, 7Б, 7Г, 7Д, 8, 8\1, 10, 11Б, 12, 16, 16\4, 16АБВ, 18, 18А, 18Б, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26\3, 30, 30/2, 32, 34, 36, 36А, 39, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54, 58, 62, 64, 66; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 43А; Сарқырама көшесі - 1, 1Б, 1Г, 2, 3, 2\1, 2А, 2Г, 3, 3В, 4, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 41, 45; Сұлтан Бейбарыс көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 36; Тәуелсіздік көшесі - 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 31, 32, 34, 34А, 35; Төле би көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Тұрар Рысқұлов көшесі - 1, 1А, 2, 2\1, 2А, 4, 5, 6, 7, 9А, 9Б, 11, 11А, 14, 15, 16; Хақназар хан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10; Генерал Сабыр Рахимов көшесі - 13, 14, 15, 15А, 18, 21, 22, 29, 31, 32, 40, 40\1, 42, 42\1; Шәкен Айманов көшесі - 1, 1А, 2, 4, 6; Школьная көшесі - 1, 1\1, 4, 5; Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24\1, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35; Шырақ көшесі - 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 8, 8А; коттедж қалашағы Нұра Ишим "9" - 1/1, 1В, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 5Б, 6, 6/1, 6Б, 7, 8, 8Б, 9А, 9Б, 10А, 11\1, 11В, 12А, 12\1, 12В, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 21Б, 22, 23, 24, 28Б, 29, 29А, 29Б, 29В, 30, 30Б, 30В, 31, 33, 34, 36А, 38, 38А, 39, 40, 41Б, 41В, 42, 42Б, 42В, 43, 43Б, 43В, 44, 44Б, 44В, 45, 46, 46А, 47, 47А, 54, 62, 63, 147, 263 401; Абылай хан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 55В; Азаттық көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 39А, 45; Ақан сері көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52/1, 52А, 53, 54, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67А, 68, 70, 70А, 73, 79, 81, 87, 89, 109, 119, 351; Әліби Жангелдин көшесі - 1, 1/1, 1\3, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4А, 4Б, 4Г, 4Д, 7, 8, 10, 10А, 10Б, 25А, 38; Амангелді Иманов көшесі - 1, 2, 2\1, 2А, 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37Б, 38, 38А, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 60, 61, 63, 64, 67, 71, 75, 84, 76; Бауыржан Момышұлы көшесі - 29, 33, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 43, 44, 44А, 46, 47, 47А, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56А, 64, 68, 72, 74; Баян-сұлу көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 33, 43, 44, 45, 85; VIP қалашық - 4, 5, 11, 16Б, 40Б, 370, 401, 402; Даулеткерей көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 6, 6А, 7, 7А, 8; Желтоқсан көшесі - 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37Б, 39, 43, 44А, 44Б, 46, 48, 52, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 58, 58А, 62, 64, 68, 66А, 74, 74А; Ахмет Байтұрсынов көшесі - 1, 1Б, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 39, 40, 47, 54, 60, 86; Міржақып Дулатов көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12\1, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Қозы Көрпеш көшесі – 6, 19; Қорқыт ата көшесі - 9В, 11, 11А, 11В, 13, 15, 15А, 17, 17А, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 60А, 68; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 54, 55, 57, 79, 85\1; Мұқағали Мақатаев көшесі - 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 55, 55А, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 61А, 62, 63А, 64, 66, 66А, 67, 68А, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78; Нұра көшесі - 33, 37, 39, 41А, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 55, 55\1, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71; VIP қалашық ауданы - 4, 5, 12Б, 16Б, 18Б, 19Б, 23Б, 25Б, 29, 29Б, 30, 30А, 37Б, 40Б, 42, 33Б, 46Б, 47, 50Б, 51, 54Б, 55, 55Б, 56, 58/1, 59\2, 62, 62Б, 64/1, 100Б, 101Б, 106/1, 144\1, 162/1, 162/2, 325, 329, 369, 370, 378, 380, 404, 405, 406Б, 412, 422, 440, 3021; Сәбит Мұқанов көшесі - 3, 4, 5, 22; Сәкен Сейфуллин көшесі - 34, 34А, 34Б, 38, 40, 40А, 42, 42А, 47, 48, 50А, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55А, 55Б, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 64, 66, 69А; Сүйінбай көшесі - 1, 2, 2А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 16А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 29А, 30, 30\1, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 68, 68А, 69, 72, 73, 76, 78, 80, 82, 100, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120; Тәуелсіздік көшесі - 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 42, 42А, 43А, 44, 44А, 45, 47, 46, 48, 48А, 49, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 58, 59А, 60, 60А, 62, 63, 68; Тұрар Рысқұлов көшесі - 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29А, 30, 30А, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 46, 47; Шәкен Айманов көшесі - 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26А, 27, 29А, 35, 37, 41, 57; Шоқан Уәлиханов көшесі - 36А, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47А, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 50, 52, 54, 55А, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63Б, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 82, 86, 101, 157; Шырақ көшесі - 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16А, 17, 17А, 18А, 21, 21А, 22, 24, 24А, 25, 25А, 26А, 27, 27А, 27Б, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 50; 5 квартал - 29, 32; шағын аудан - 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
21.
№ 659 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Тайтөбе ауылы, Кенесары хан көшесі, 15, "Тайтөбе ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тайтөбе ауылы.
22.
№ 660 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Каражар, учетный квартал 070, строение 1, здание государственного учреждения "Средняя школа села Каражар".
Границы: село Каражар.
14.
Избирательный участок № 652
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Жанажол, улица Куанышбаева, 15, здание государственного учреждения "Основная школа № 7".
Границы: село Жанажол.
15.
Избирательный участок № 653
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Коянды, улица Аль-Фараби, 1, здание государственного учреждения "Средняя школа № 20".
Границы: село Коянды.
16.
Избирательный участок № 654
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Шубар, улица Степная, 19, здание государственного учреждения "Основная школа № 37".
Границы: село Шубар.
17.
Избирательный участок № 655
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Малотимофеевка, улица Мира, 26, здание государственного учреждения "Малотимофеевское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа".
Границы: село Малотимофеевка.
18.
Избирательный участок № 656
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание государственного учреждения "Средняя школа № 2".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2.
19.
Избирательный участок № 657
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание государственного учреждения "Средняя школа № 2".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 69; микрорайон "Алтын дала" - 1, 2, 3, 4, 5.
20.
Избирательный участок № 658
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Косшы, улица Гани Абсагитова, 7, здание государственного учреждения "Средняя школа № 1 имени Рахымжана Кошкарбаева".
Границы: улица Абая Кунанбаева - 1, 1\1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2\1, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 6А, 6Б, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29; улица Айтеке би – 1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 8А, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 29, 31, 33А, 51, 53, 54А; улица Акжайык - 1, 1А, 2, 2Б, 2\3, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 2\1, 28А, 28/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 53А, 59, 59А, 65, 65А; улица Алии Молдагуловой – 5, 29А; улица Аль-Фараби - 2, 7, 8, 8\1, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 17, 23, 24, 27, 29, 31, 35; улица Асенбай Калкабекулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7\2, 8, 9, 10, 11, 11\1, 12, 13, 15, 14, 16, 16А,17, 18, 19, 20, 20\1, 21, 22, 23; улица Бауыржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28А, 30, 32, 34, 34А; улица Бейбитшилик - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34; улица Береке - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Богенбай батыра - 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 26, 24; улица Гани Абсагитова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; улица Гарифулла Амансугурова - 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 6, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 23; улица Тоганас батыра - 1, 2, 2\1, 2\2, 4, 5, 7, 7\1, 8, 13, 13\1, 14, 16, 16\1, 17, 17\1, 18, 18\1, 19, 19\1, 19\2, 20, 21, 23, 23\2, 24, 25, 26, 27, 27\2, 28, 28\2, 30, 31, 33, 34, 34\2, 35, 36, 36\2, 38, 38\1, 40, 42, 42А, 43, 44, 44\1, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 52\1, 52\2, 52\3, 53, 55; улица Динмухаммеда Кунаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 22А; улица Дорожная - 1, 1\1, 1А, 2, 3, 4, 4\1, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 10, 13, 16, 17, 19, 20, 26, 28\1, 29, 34, 35, 44, 45, 46, 47, 48; улица Достык - 3, 5, 8, 10, 13, 18, 19, 24, 30, 42; улица Егемендык - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 40, 44А; улица Жамбыла Жабаева - 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 6А, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 47, 47А, 52, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 69, 73, 85; улица Желтоксан - 1, 1\1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38А, 40, 40А; улица Женис - 1, 1А, 2, 3, 9; улица Жолмагамбета Калиева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Ыбырай Алтынсарина - 2, 3; улица Интернациональная - 1, 1/1, 1/А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 4/4, 4А, 5, 5/5, 6, 6\6, 14, 30А, 33А, 121А; улица Исатай Тайманулы - 2Б, 4, 4А, 6, 8, 10, 11, 14А, 15, 16, 16\1, 22, 25А, 28; улица Кабанбай батыра - 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 17; улица Казыбек би - 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 38, 48, 50; улица Касыма Кайсенова - 1, 3, 5, 11; улица Керей хана - 1, 2, 3, 4А, 6, 7, 7А, 8, 10, 10А, 12; улица Кожа Ахмет Яссауи - 2, 2\1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 15, 17; улица Маншук Маметовой - 2, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 1; улица Махамбета Утемисулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30; улица Мукагали Макатаева - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 33, 33А, 33Б, 34, 34А, улица Мухтара Ауезова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 28, 28/1; улица Айтмаганбета Есмагамбетулы - 1, 1\1, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12\6, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15\1, 16, 17, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 20\1, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36А, 37, 38, 40, 46, 50; улица Наурызбай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Баубек батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 11, 13, 17А, 19; улица Нура – 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 31, 31А; район племенной станции - 1, 5, 10, 16, 19, 22, 29, 30, 32, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58/1, 60, 61, 68, 74; улица Райымбек батыра - 1, 4, 6, 7, 9, 10, 12; улица Республики - 1, 1А, 1В, 1Д, 2, 2А, 2\1, 2\2, 2Б, 2Д, 3, 4, 5Б, 6\1, 7, 7\1, 7А, 7Б, 7Г, 7Д, 8, 8\1, 10, 11Б, 12, 16, 16\4, 16АБВ, 18, 18А, 18Б, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26\3, 30, 30/2, 32, 34, 36, 36А, 39, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54, 58, 62, 64, 66; улица Сакена Сейфуллина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 43А; улица Саркырама - 1, 1Б, 1Г, 2, 3, 2\1, 2А, 2Г, 3, 3В, 4, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 41, 45; улица Султан Бейбарыса - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 36; улица Тауелсиздик - 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 31, 32, 34, 34А, 35; улица Толе би - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Турара Рыскулова - 1, 1А, 2, 2\1, 2А, 4, 5, 6, 7, 9А, 9Б, 11, 11А, 14, 15, 16; улица Хакназар хана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10; улица Генерала Сабыра Рахимова - 13, 14, 15, 15А, 18, 21, 22, 29, 31, 32, 40, 40\1, 42, 42\1; улица Шакена Айманова - 1, 1А, 2, 4, 6; улица Школьная - 1, 1\1, 4, 5; улица Шокана Уалиханова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24\1, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35; улица Шырак - 1А, 2, 2А, 3, 4, 6, 8, 8А; коттеджный городок Нура Ишим "9" - 1/1, 1В, 2/1, 3, 3/1, 4, 5, 5Б, 6, 6/1, 6Б, 7, 8, 8Б, 9А, 9Б, 10А, 11\1, 11В, 12А, 12\1, 12В, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20А, 21Б, 22, 23, 24, 28Б, 29, 29А, 29Б, 29В, 30, 30Б, 30В, 31, 33, 34, 36А, 38, 38А, 39, 40, 41Б, 41В, 42, 42Б, 42В, 43, 43Б, 43В, 44, 44Б, 44В, 45, 46, 46А, 47, 47А, 54, 62, 63, 147, 263 401; улица Абылай хана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 55В; улица Азаттык - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 39А, 45; улица Акана сери - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52/1, 52А, 53, 54, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67А, 68, 70, 70А, 73, 79, 81, 87, 89, 109, 119, 351; улица Алиби Жангельдина - 1, 1/1, 1\3, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 4А, 4Б, 4Г, 4Д, 7, 8, 10, 10А, 10Б, 25А, 38; улица Амангельды Иманова - 1, 2, 2\1, 2А, 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37Б, 38, 38А, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 60, 61, 63, 64, 67, 71, 75, 84, 76; улица Бауыржана Момышулы - 29, 33, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 43, 44, 44А, 46, 47, 47А, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56А, 64, 68, 72, 74; улица Баян-сулу - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 33, 43, 44, 45, 85; VIP городок - 4, 5, 11, 16Б, 40Б, 370, 401, 402; улица Даулеткерей - 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 6, 6А, 7, 7А, 8; улица Желтоксан - 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37Б, 39, 43, 44А, 44Б, 46, 48, 52, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 58, 58А, 62, 64, 68, 66А, 74, 74А; улица Ахмета Байтурсынова - 1, 1Б, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 39, 40, 47, 54, 60, 86; улица Мыржакыпа Дулатова - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12\1, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Козы Корпеш – 6, 19; улица Коркыт ата - 9В, 11, 11А, 11В, 13, 15, 15А, 17, 17А, 19, 20, 20А, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 60А, 68; улица Малика Габдуллина - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 54, 55, 57, 79, 85\1; улица Мукагали Макатаева - 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 55, 55А, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 61А, 62, 63А, 64, 66, 66А, 67, 68А, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78; улица Нура - 33, 37, 39, 41А, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 55, 55\1, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71; район VIP городка - 4, 5, 12Б, 16Б, 18Б, 19Б, 23Б, 25Б, 29, 29Б, 30, 30А, 37Б, 40Б, 42, 33Б, 46Б, 47, 50Б, 51, 54Б, 55, 55Б, 56, 58/1, 59\2, 62, 62Б, 64/1, 100Б, 101Б, 106/1, 144\1, 162/1, 162/2, 325, 329, 369, 370, 378, 380, 404, 405, 406Б, 412, 422, 440, 3021; улица Сабита Муканова - 3, 4, 5, 22; улица Сакена Сейфуллина - 34, 34А, 34Б, 38, 40, 40А, 42, 42А, 47, 48, 50А, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 54, 55А, 55Б, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 64, 66, 69А; улица Суюнбая - 1, 2, 2А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 16А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27А, 29А, 30, 30\1, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 68, 68А, 69, 72, 73, 76, 78, 80, 82, 100, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120; улица Тауелсиздик - 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 42, 42А, 43А, 44, 44А, 45, 47, 46, 48, 48А, 49, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 58, 59А, 60, 60А, 62, 63, 68; улица Турара Рыскулова - 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29А, 30, 30А, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 46, 47; улица Шакена Айманова - 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26А, 27, 29А, 35, 37, 41, 57; улица Шокана Уалиханова - 36А, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46А, 47А, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 50, 52, 54, 55А, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63Б, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 82, 86, 101, 157; улица Шырак - 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 15Б, 16А, 17, 17А, 18А, 21, 21А, 22, 24, 24А, 25, 25А, 26А, 27, 27А, 27Б, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 50; 5 квартал - 29, 32; микрорайон - 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
21.
Избирательный участок № 659
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Тайтобе, улица Кенесары хана, 15, здание государственного учреждения "Средняя школа села Тайтобе".
Границы: село Тайтобе.
22.
Избирательный участок № 660

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Жалғызқұдық ауылы, Давид Вильгельмович Бурбах көшесі, 42, "№ 24 Жалғызкұдық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жалғызқұдық ауылы.
23.
№ 661 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Красноярка ауылы, Победа көшесі, 26/А, "№ 25 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Красноярка ауылы.
24.
№ 662 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Тасты ауылы, Революционная көшесі, 18/1, "№14 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тасты ауылы.
25.
№ 663 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмешіт ауылы, Школьная көшесі, құрылыс 1, "№ 15 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмешіт ауылы.
26.
№ 664 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Тастақ станциясы, Астық көшесі, 11, "№ 16 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тастақ станциясы.
27.
№ 665 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Максимовка ауылы, 50 лет ВЛКСМ көшесі, 5Б, "№ 9 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Максимовка ауылы.
28.
№ 666 сайлау учаскесі, Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Төңкеріс ауылы, Школьная көшесі, 1, "№ 12 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
шекаралары: Төңкеріс ауылы.
29.
№ 667 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Фарфоровый ауылы, Парасат көшесі, 12, "№ 10 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Фарфоровый ауылы.
30.
№ 668 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшоқы станциясы, Алтынсарин көшесі, 6, "№ 13 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қосшоқы станциясы.
31.
№ 669 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Жайнақ станциясы, Жастар көшесі, 20, "Қазақстан темір жолы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Жайнақ станциясы.
32.
№ 670 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Мәншүк ауылы, Мира көшесі, 5, "№ 26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мәншүк ауылы.
33.
№ 671 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Новоишимка ауылы, Школьная көшесі, 8, "№ 32 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новоишимка ауылы.
34.
№ 672 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Семеновка ауылы, Дружба көшесі, 17, "Бай жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Семеновка ауылы.
35.
№ 673 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Мортық ауылы, Абай көшесі, 7, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Мортық ауылы.
36.
№ 674 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Жалгызкудук, улица Давида Вильгельмовича Бурбаха, 42, здание государственного учреждения "Жалгызкудукская средняя школа № 24".
Границы: село Жалгызкудук.
23.
Избирательный участок № 661
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Красноярка, улица Победы, 26/А, здание государственного учреждения "Средняя школа № 25".
Границы: село Красноярка.
24.
Избирательный участок № 662
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Тасты, улица Революционная, 18/1, здание государственного учреждения "Средняя школа № 14".
Границы: село Тасты.
25.
Избирательный участок № 663
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Акмечеть, улица Школьная, строение 1, здание государственного учреждения "Средняя школа № 15".
Границы: село Акмечеть.
26.
Избирательный участок № 664
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, станция Тастак, улица Астык, 11, здание государственного учреждения "Начальная школа № 16".
Границы: станция Тастак.
27.
Избирательный участок № 665
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Максимовка, улица 50 лет ВЛКСМ, 5Б, здание государственного учреждения "Средняя школа № 9".
Границы: село Максимовка.
28.
Избирательный участок № 666
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Тонкерис, улица Школьная, 1, здание государственного учреждения "Средняя школа № 12".
Границы: село Тонкерис.
29.
Избирательный участок № 667
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Фарфоровый, улица Парасат, 12, здание государственного учреждения "Средняя школа № 10".
Границы: село Фарфоровый.
30.
Избирательный участок № 668
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, станция Косчеку, улица Алтынсарина, 6, здание государственного учреждения "Основная школа № 13".
Границы: станция Косчеку.
31.
Избирательный участок № 669
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, станция Жайнак, улица Жастар, 20, здание акционерного общества "Қазақстан темір жолы".
Границы: станция Жайнак.
32.
Избирательный участок № 670
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Маншук, улица Мира, 5, здание государственного учреждения "Средняя школа № 26".
Границы: село Маншук.
33.
Избирательный участок № 671
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Новоишимка, улица Школьная, 8, здание государственного учреждения "Средняя школа № 32".
Границы: село Новоишимка.
34.
Избирательный участок № 672
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Семеновка, улица Дружбы, 17, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Бай жер".
Границы: село Семеновка.
35.
Избирательный участок № 673
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Мортык, улица Абая, 7, здание сельского клуба.
Границы: село Мортык.
36.
Избирательный участок № 674

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Оразақ ауылы, Әубәкіров көшесі, 2, "№ 27 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Оразақ ауылы.
37.
№ 675 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Бірлік ауылы, Орталық көшесі, 3, "№ 28 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылы.
38.
№ 676 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Родина ауылы, Школьная көшесі, 1, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Родина ауылы.
39.
№ 677 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Садовое ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 19, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Садовое ауылы.
40.
№ 678 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Зеленый Гай ауылы, Самал көшесі, 1, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекаралары: Зеленый Гай ауылы.
41.
№ 679 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Приречное ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, "№ 22 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Приречное ауылы.
42.
№ 680 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Антоновка ауылы, Дінмұхаммед Қонаев көшесі, 24, "№ 23 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Антоновка ауылы.
43.
№ 681 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Рахымжан Қошқарбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 53, "№ 43 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Рахымжан Қошқарбаев ауылы.
44.
№ 682 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Сарыкөл ауылы, Мира көшесі, 22, "№ 47 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сарыкөл ауылы.
45.
№ 683 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Преображенка ауылы, Нұра көшесі, 32, "Преображенка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Преображенка ауылы.
46.
№ 684 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Софиевка ауылы, Ленин көшесі, 35, "№ 21 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Софиевка ауылы.
47.
№ 685 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Талапкер ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 23, "№ 3 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Талапкер ауылы.
48.
№ 686 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қажымұқан ауылы, Мұңайтпасов көшесі, 35, "№ 4 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қажымұқан ауылы.
49.
№ 687 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ыбырай Алтынсарин ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 33, "Ыбырай Алтынсарин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ыбырай Алтынсарин ауылы.
50.
№ 688 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Оразак, улица Аубакирова, 2, здание государственного учреждения "Средняя школа № 27".
Границы: село Оразак.
37.
Избирательный участок № 675
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Бирлик, улица Орталык, 3, здание государственного учреждения "Начальная школа № 28".
Границы: село Бирлик.
38.
Избирательный участок № 676
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Родина, улица Школьная, 1, здание сельского клуба.
Границы: село Родина.
39.
Избирательный участок № 677
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Садовое, улица Тауелсиздик, 19, здание сельского клуба.
Границы: село Садовое.
40.
Избирательный участок № 678
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Зеленый Гай, улица Самал, 1, здание сельского клуба.
Границы: село Зеленый Гай.
41.
Избирательный участок № 679
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Приречное, улица Ыбырай Алтынсарина, 40, здание государственного учреждения "Средняя школа № 22".
Границы: село Приречное.
42.
Избирательный участок № 680
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Антоновка, улица Динмухаммеда Кунаева, 24, здание государственного учреждения "Основная школа № 23".
Границы: село Антоновка.
43.
Избирательный участок № 681
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Рахымжан Кошкарбаева, улица Бейбитшилик, 53, здание государственного учреждения "Средняя школа № 43".
Границы: село Рахымжан Кошкарбаева.
44.
Избирательный участок № 682
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Сарыколь, улица Мира, 22, здание государственного учреждения "Основная школа № 47".
Границы: село Сарыколь.
45.
Избирательный участок № 683
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Преображенка, улица Нура, 32, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Преображенка".
Границы: село Преображенка.
46.
Избирательный участок № 684
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Софиевка, улица Ленина, 35, здание государственного учреждения "Средняя школа № 21".
Границы: село Софиевка.
47.
Избирательный участок № 685
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Талапкер, улица Мухтара Ауезова, 23, здание государственного учреждения "Средняя школа № 3".
Границы: село Талапкер.
48.
Избирательный участок № 686
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Кажымукан, улица Мунайтпасова, 35, здание государственного учреждения "Основная школа № 4".
Границы: село Кажымукан.
49.
Избирательный участок № 687
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Ыбырай Алтынсарина, улица Абая Кунанбаева, 33, здание государственного учреждения "Средняя школа села Ыбырая Алтынсарина".
Границы: село Ыбырай Алтынсарина.
50.
Избирательный участок № 688

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қызыл суат ауылы, учетный квартал 086, 25 участок, "Қызыл суат ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызыл суат ауылы.
51.
№ 689 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Шалқар ауылы, Иманбаев көшесі, 2, "Шалқар орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шалқар ауылы.
52.
№ 690 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қаратомар ауылы, Нұрпейісов көшесі, 17, "№ 30 негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қаратомар ауылы.
53.
№ 691 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Отаутүскен ауылы, Қалдаяқов көшесі, 13/1, "№ 31 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Отаутүскен ауылы.
Целиноград ауданы әкімінің
2018 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 7 шешіміне 2 – қосымша.
Целиноград ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру тұралы" Целиноград ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 14 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5079 тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсанда "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. "Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 14 "Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Целиноград ауданы әкімінің 2017 жылғы 18 наурыздағы № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5909 тіркелген, 2017 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
3. "Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 14 "Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Целиноград ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6751 тіркелген, 2018 жылғы 24 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Кызыл суат, учетный квартал 086, участок 25, здание государственного учреждения "Средняя школа села Кызыл суат".
Границы: село Кызыл суат.
51.
Избирательный участок № 689
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Шалкар, улица Иманбаева, 2, здание государственного учреждения "Шалкарская средняя школа".
Границы: село Шалкар.
52.
Избирательный участок № 690
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Каратомар, улица Нурпеисова, 17, здание государственного учреждения "Основная школа № 30".
Границы: село Каратомар.
53.
Избирательный участок № 691
Местонахождение: Акмолинская область, Целиноградский район, село Отаутускен, улица Калдаякова, 13/1, здание государственного учреждения "Начальная школа № 31".
Границы: село Отаутускен.
Приложение 2 к решению
акима Целиноградского
района от 5 декабря
2018 года № 7.
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений акима Целиноградского района
1. Решение акима Целиноградского района "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району" от 24 ноября 2015 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5079, опубликовано 4 декабря 2015 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты").
2. Решение акима Целиноградского района "О внесении изменения в решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 24 ноября 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району" от 18 марта 2017 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5909, опубликовано 24 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Решение акима Целиноградского района "О внесении изменения в решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 24 ноября 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району" от 13 июля 2018 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6751, опубликовано 24 августа 2018 года Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).