Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 1 наурызда № 3-5-165 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 12.06.2018 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 01 ақпандағы № 2-17/29 ұсынысы негізінде Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжар ауылдық округі Құрылыс ауылының Қ. Сәрсенбаев және А. Бимұратов көшелерінде жануарлар арасынан құтырық ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ырғыз аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі А. Ізбасарова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 21 февраля 2018 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 1 марта 2018 года № 3-5-165. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 12 июня 2018 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 12.06.2018 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 01 февраля 2018 года № 2-17/29 аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицах К. Сарсенбаева и А. Бимуратова села Курылыс Кызылжарского сельского округа в связи с выявлением заболевании бешенства среди животных.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Упрвалении юстиции Иргизского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа А. Избасарова