Аққұдық ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 1 "Аққұдық ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Аққұдық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 маусымда № 3-8-185 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Аққұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққұдық ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 1 "Аққұдық ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-70 болып енгізілген, 2009 жылғы 7 қаңтарында аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қазақ тіліндегі мәтінінде "Бауржан Момышулы", "Сейфулин", "Қарабұтақ" сөздері "Бауыржан Момышұлы", "Сейфуллин", "Қарабұлақ" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімінің қазақ тіліндегі мәтіннің 2 тармағындағы "Рыбаковка" сөзі "Жаңажол" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің орыс тіліндегі мәтінінде "Сейфулин" сөзі "Сейфуллин" сөзімен ауыстырылсын;
шешімінің орыс тіліндегі мәтіннің 2 тармағындағы "Первомайка" сөзі "Жанажол" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққұдық ауылдық округінің әкiмi Қ. Отаралин

О внесении изменений в решение акима Аккудыкского сельского округа от 22 декабря 2008 года № 1 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Аккудыкского сельского округа"
Решение акима Аккудыкского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 18 июня 2018 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 29 июня 2018 года № 3-8-185
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Аккудыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аккудыкского сельского округа от 22 декабря 2008 года № 1 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Аккудыкского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-70, опубликованное 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в тексте указанного решения на казахском языке слова "Бауржан Момышулы", "Сейфулин", "Қарабұтақ", заменить словами "Бауыржан Момышұлы", "Сейфуллин", "Қарабұлақ";
в пункте 2 решения на казахском языке слово "Рыбаковка" заменить словом "Жаңажол";
в тексте указанного решения на русском языке слово "Сейфулин", заменить словом "Сейфуллин";
в пункте 2 решения на русском языке слово "Первомайка" заменить словом "Жанажол".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккудыкского сельского округа К. Отаралин