Темір ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 193 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 наурызда № 3-10-178 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 446 шешіммен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 12.03.2020 № 446 шешіммен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Темирскому району
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 193. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 26 марта 2018 года № 3-10-178. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2020 года № 446
Сноска. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12.03.2020 № 446 (вводится в действие 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в Темирском районе, согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:

1) Темір аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы № 177 "Тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-122 тіркелген, 2010 жылғы 5 наурызда "Темір" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Темір аудандық мәслихатының 2017 жылдың 17 ақпандағы № 83 "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 12 ақпандағы № 177 "Тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5297 тіркелген, 2017 жылғы 18 наурызда "Темір" газетінде жарияланған) шешімі.

1) решение Темирского районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 177 "Тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-122, опубликованное 5 марта 2010 года в газете "Темір");
2) решение Темирского районного маслихата от 17 февраля 2017 года № 83 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 177 "Тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5297, опубликованное 18 марта 2017 года в газете "Темір").

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Темирского районного маслихата.