Шектеу іс-шараларын алу және Біршоғыр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 34 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 сәуірде № 3-13-189 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 16-8/26 ұсынысы негізінде, Біршоғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біршоғыр ауылдық округінің Біршоғыр ауылы, Ақтан баба көшесінің аумағында жануарлар арасында құтыру ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізумен байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Біршоғыр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 34 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5803 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шалқар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біршоғыр ауылдық округінің әкімі А. Жұбаназар

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Биршогырского сельского округа от 20 декабря 2017 года № 34 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Биршогырского сельского округа Шалкарского района Актюбинсой области от 27 марта 2018 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 11 апреля 2018 года № 3-13-189
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Шалкарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 февраля 2018 года № 16-8/26, аким Биршогырского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бешенства среди животных снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы Актан баба в селе Биршогыр Биршогырского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Биршогырского сельского округа от 20 декабря 2017 года № 34 "Об установлении ограничительных мероприятий", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5803, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалқар").
3. Государсвенному учреждению "Аппарат акима Биршогырсого сельского округа Шалкарского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опувликования.
Аким Биршогырского сельского округа А. Жубаназар