Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 4044 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 7-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.09.2023 № 7-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 болып тіркелген) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14285 болып тіркелген) сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жамбыл ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жамбыл аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 44-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2767 болып тіркелген, 2015 жылы 30 қыркүйекте "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған);
2) "Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 44-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 50-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2976 болып тіркелген, 2016 жылы 3 наурыздағы "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған).

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2018 года № 31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2018 года № 4044. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 13 сентября 2023 года № 7-9
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 13.09.2023 № 7-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жамбылскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, и захоронение твердых бытовых отходов по Жамбылскому району согласно приложению 2 к настояшему решению.
3. Признать утратившими силу следующие решения маслихата Жамбылского района:
1) Решение Жамбылского районного маслихата от 18 августа 2015 года № 44-6 " Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Жамбылскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2767, опубликовано 30 сентября 2015 года в районной газете "Шұғыла-Радуга");
2) Решении Жамбылского районного маслихата от 19 февралья 2016 года № 50-4 "О внесении изменений в решении Жамбылского районного маслихата от 18 августа 2015 года № 44-6 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Жамбылскому району " (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2976, опубликовано 3 марта 2016 года в районной газете "Шұғыла-Радуга").

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаттың әкімшілік-аумақтық құрылыс, жер, халықтың денсаулығын сақтау және қоршаған ортаны қорғау, халықтың аз қамтамасыз етілген бөлігін, мүгедектерді, ана мен баланы қорғау және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ө. Ботаев
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 31-3 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Нормасы, жылына 1 есептік бірлік текше метрге
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросу административно-территориального обустройства, землепользования, здравоохранения и защиты окружающей среды, защиты малообеспеченных слоев населения, инвалидов, матери и ребенка, а также по рассмотрению проектов договоров о выкупе земельных участков.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата О. Ботаев
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от "7" декабря 2018 года № 31-3
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жамбылскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма, кубический метр на 1 расчетную единицу в год
1
Домовладения благоустроенные
1 житель