"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі №108 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 169 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 маусымда № 3871 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 476 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 24.10.2023 № 476 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі №108 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3417 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылғы 16 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Әлихан Әбіләшұлы Балқыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі №108 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы №169 қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы Шу қалалық
ауруханасының бас дәрігері
________________Б. Бейсенбаев
"28" мамыр 2018 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы Шу қалалық
емханасының бас дәрігері
________________Б. Билалова
"28" мамыр 2018 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы Шу аудандық
ауруханасының бас дәрігері
________________А. Мукатаев
"28" мамыр 2018 жыл
Шу ауданы әкімдігінің
2018 жылғы №28 мамырдағы
№169 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдің саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Шу қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 13 апреля 2017 года №108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 28 мая 2018 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июня 2018 года № 3871. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 24 октября 2023 года № 476
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 24.10.2023 № 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шуского района от 13 апреля 2017 года №108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3417, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 мая 2017 года) следующие изменения:
приложение к данному постановлению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Балкибекова Алихана Абилашовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Лист согласования к постановлению акимата Шуского района от 28 мая 2018 года №169 "О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 13 апреля 2017 года №108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач Шуской городской больницы
управления здравохранения акимата
Жамбылской области
_____________Б. Бейсенбаев
"28" мая 2018 года
Главный врач Шуской городской поликлиники
управления здравохранения акимата
Жамбылской области
_____________Б. Билалова
"28" мая 2018 года
Главный врач Шуской районной больницы
управления здравохранения акимата
Жамбылской области
_____________А. Мукатаев
"28" мая 2018 года
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 28 мая 2018 года №169
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организаций
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шуская городская больница" управления здравоохранения акимата Жамбылской области