Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 18/08 "Мемлекеттік табиғи биологиялық (ботаникалық және зоологиялық) қаумалдардың аумақтарындағы шаруашылық қызметтерді шектеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 60/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 5013 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 18/08 "Мемлекеттік табиғи биологиялық (ботаникалық және зоологиялық) қаумалдардың аумақтарындағы шаруашылық қызметтерді шектеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1895 болып тіркелген, 2011 жылдың 9 шілдесінде № 76 (21090) "Индустриальная Караганда", 2011 жылдың 9 шілдесінде № 110-111 (210103) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
нұсқалған қаулының кіріспесі келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 122 "Қарағанды облысының жекелеген ерекше қорғалатын табиғи аумақтарының кейбір мәселелері туралы", 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 593 "Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесін бекіту туралы" қаулыларына сәйкес, өсімдіктер мен жануарлардың бағалы, сирек кездесетін және жойылып кету қаупі бар түрлерін сақтау және қалпына келтіру мақсатында Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 18/08 "Мемлекеттік табиғи биологиялық (ботаникалық және зоологиялық) қаумалдардың аумақтарындағы шаруашылық қызметтерді шектеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 18/08 "Об ограничении хозяйственной деятельности на территориях государственных природных биологических (ботанических и зоологических) заказников"
Постановление акимата Карагандинской области от 20 ноября 2018 года № 60/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 ноября 2018 года № 5013
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 18/08 "Об ограничении хозяйственной деятельности на территориях государственных природных биологических (ботанических и зоологических) заказников" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1895, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 9 июля 2011 года за № 76 (21090), "Орталық Қазақстан" от 9 июля 2011 года за № 110-111 (210103)), следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии c Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2009 года № 122 "О некоторых вопросах отдельных особо охраняемых природных территорий Карагандинской области", от 26 сентября 2017 года № 593 "Об утверждении перечня особо охраняемых природных территорий республиканского значения", в целях сохранения и восстановления ценных, редких и исчезающих видов растений и животных, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Постановление акимата Карагандинской области "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 18/08 "Об ограничении хозяйственной деятельности на территориях государственных природных биологических (ботанических и зоологических) заказников" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов