"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Қарағанды қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасын бекіту туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLI сессиясының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 363 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі VI шақырылған XXIV сессиясының № 276 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 4716 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 27.09.2023 № 96 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Қарағанды қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасын бекіту туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 363 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2898 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 162 (1396) "Взгляд на события" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Қарағанды қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
27, 27-1, 27-2, 27-3 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек және әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Жанділ Ахуанұлы Мұхтаров) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әбдіров
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Ю. Бадина
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарағанды қаласының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. Жайназаров
2018 жылғы 11 сәуір

О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского городского маслихата от 27 ноября 2014 года № 363 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Караганды"
Решение XXIV сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 11 апреля 2018 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2018 года № 4716. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 27 сентября 2023 года № 96
Сноска. Утратило cилу решением Карагандинского городского маслихата от 27.09.2023 № 96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Карагандинского городского маслихата от 27 ноября 2014 года № 363 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2898, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2014 года № 162 (1396), в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 января 2015 года) внести следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Караганды, утвержденных указанным решением:
пункты 27, 27-1, 27-2, 27-3 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда и социальной сферы (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Абдиров
Исполняющая обязанности
секретаря городского маслихата Ю. Бадина
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Караганды" Б. Жайназаров
11 апреля 2018 года