Төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 5005 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 01 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 07.03.2019 № 01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссия отырысының 2018 жылғы 15 қазандағы № 4 хаттамасына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы Қарқаралы қаласында техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Садуакасов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Максутов

Об объявлении чрезвычайной ситуации
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 14 ноября 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 ноября 2018 года № 5005. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 7 марта 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 07.03.2019 № 01 (вводится в действие со дня его первого офицального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 15 октября 2018 года № 4, аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера в городе Каркаралинск Каркаралинского района.
2. Руководителем ликвидации назначить заместителя акима Каркаралинского района М.Т. Садуакасова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Максутов