Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 34 сессиясының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 442 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 мамырда № 4756 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 863 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 22.06.2020 № 863 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 546 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қарашадағы № 110 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2029 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 52 (7328) "Сельский труженик" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда жарияланған).

Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения
Решение 34 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 4 мая 2018 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2018 года № 4756. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 июня 2020 года № 863
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22.06.2020 № 863 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Осакаровского районного маслихата от 09 ноября 2012 года № 110 "Об установлении ставок фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2029, опубликовано в газете "Сельский труженик" 29 декабря 2012 года № 52 (7328), в информационно-правовой системе "Әділет" от 14 декабря 2012 года.