Жаңақорған ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қазандағы № 271 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 6486 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қарашадағы № 375 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 13.11.2019 № 375 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
“Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5тармағына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына (әрі қарай - мамандар) отын сатып алуға аудандық бюджет қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жыл сайын біржолғы әлеуметтік қолдау көрсетілсін (бұдан әрі – әлеуметтік қолдау).
2. Мамандарға әлеуметтік қолдауды тағайындауды “Жаңақорған ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі жүзеге асырады.
3. Әлеуметтік қолдау алу үшін мамандар “Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорациясы” коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Жаңақорған аудандық бөліміне немесе тұрғылықты жері бойынша ауылдық округтің әкіміне жүгінеді және “Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11342 нөмірімен тіркелген) 23-қосымшасымен бекітілген “Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау” мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
4. Әлеуметтік қолдау мамандар қажетті құжаттардың топтамасын ұсынғаннан кейін тағайындалып, ағымдағы жылдың қаржыландыру жоспарына сәйкес төленеді.

Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки поприобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жанакорганского района
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2018 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2018 года № 6486. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2019 года № 375
Сноска Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2019 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года “О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий” Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Ежегодно оказывать единовременную социальную поддержку за счет средств районного бюджета в размере 4 (четырех) месячных расчетных показателей на приобретение топлива (далее – социальная поддержка) специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жанакорганского района (далее - специалисты).
2. Назначение социальной поддержки специалистов осуществляет коммунальное государственное учреждения “Жанакорганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния”
3. Для получения социальной поддержки специалисты обращаются в Жанакорганский районный отдел филиала некоммерческого акционерного общества “Государственная корпорация “Правительство для граждан” по Кызылординской области либо акиму сельского округа по месту жительства и представляют документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги “Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, по приобретению топлива” утвержденный приложением 23 приказа Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 “Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере”(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11342).
4. Назначение социальной поддержки производится при предоставлении специалистами необходимых документов и выплачивается в соответствии с планом финансирования на текущий финансовый год.

5. “Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы” 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 310 Жаңақорған аудандық мәслихаты (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5177 нөмірімен тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылы 17 қазандағы №81 және 24 қазандағы №83 нөмірлерінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 қарашада жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХV сессиясының төрағасы
З. Абжалелова
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е. Ильясов

5. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 23 cентября 2015 года № 310 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5177, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" № 81 от 17 октября и №83 от 24 октября 2015 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 10 ноября 2015 года).
6. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХV сессии
Жанакорганского районного маслихата
З. Абжалелова
Секретарь Жанакорганского районного
маслихата
Е. Ильясов