2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 131 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 наурызда № 6179 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шиелі ауданының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi мемлекеттiк сатып алудың бiрыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетiлетiн қызметтер айқындалсын.

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 марта 2018 года № 6179. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных активов и закупок Шиелийского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок, которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.

3. "Шиелі ауданының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Ысмағұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Ә. Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "28" ақпандағы № 131 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
р/с
Атауы
1.
Тауарлар:
1.1.
Отын (көмір)(оларды алуға бөлінген сома тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген 4 000(төрт мың) асатын айлық есептік көрсеткіш болған жағдайда)
2.
Жұмыстар:
2.1.
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының ғимаратының жаңа құрылысы
3.
Қызметтер:
3.1.
Ұлы отан соғысының ардагерлеріне өткізілетін іс-шаралар

3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок Шиелийского района" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исмагулову Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района А. Оразбекулы
Приложениек постановлению акимата Шиелийского района от "28" февралья 2018 года № 131
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок, которых выполняются единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
1.
Товары:
1.1.
Топливо (уголь) (при сумме, выделенной для их приобретения, от 4000 (четырехтысячекратного)размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
2.
Работы:
2.1.
Новые строительства зданий дошкольных организации
3.
Услуги:
3.1.
Проведение мероприятий для ветеранов отечественной войны