Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 25 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 7649 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 23 ақпандағы № 23 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 тіркелген, 2015 жылғы 31 наурызда"Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі, көшірмелерін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданы
әкімінің міндетін атқарушы
Ғ. Ахметчин
КЕЛІСІЛДІ
Қамысты аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
___________________ А. Мақаева
Қамысты ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 7 наурыздағы
№ 25 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Алтынсарин ауылы
Школьная көшесіндегі тақта, Октябрьская көшесіндегі тақта
2
Арқа ауылы
Торговая көшесіндегі тақта
3
Аралкөл ауылы
Абай көшесіндегі тақта
4
Дружба ауылы
Советская және Волынов көшелерінің қиылысындағы стенд, Советская көшесіндегі тақта
5
Клочков ауылы
Учительская көшесіндегі тақта
6
Қарабатыр ауылы
Комсомольская көшесіндегі тақта
7
Ливанов ауылы
Кооперативная және Комсомольская көшелерінің қиылысындағы тақта, Школьная көшесіндегі тақта
8
Пушкин ауылы
Школьная көшесіндегі тақта
9
Талдыкөл ауылы
Комсомольская көшесіндегі тақта
10
Бестөбе ауылы
Абай көшесіндегі тақта
11
Фрунзе ауылы
Комсомольская көшесіндегі тақта
12
Адай ауылы
Школьная көшесіндегі тақта
13
Жайылма ауылы
Ленин көшесіндегі тақта
14
Қамысты ауылы
Ленин және Ержанов көшелерінің қиылысындағы стенд, Құдайқұлов көшесіндегі тақта, Ержанов және Косма көшелерінің қиылысындағы тақта
15
Мешітті ауылы
Набережная көшесіндегі стенд
16
Свободный ауылы
Комсомольская көшесіндегі тақта
17
Орқаш ауылы
Центральная көшесіндегі стенд

О внесении изменения в постановление акимата Камыстинского района от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 7 марта 2018 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 апреля 2018 года № 7649.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5414, опубликовано 31 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение к настоящему постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Камыстинского района
Г. Ахметчин
СОГЛАСОВАНО
Председатель Камыстинской
районной избирательной комиссии
___________________ А. Макаева
Приложение
к постановлению акимата
Камыстинского района
от 7 марта 2018 года № 25
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Алтынсарино
Щит по улице Школьная, щит по улице Октябрьская
2
село Арка
Щит по улице Торговая
3
село Аралколь
Щит по улице Абая
4
село Дружба
Стенд на перекрестке улиц Советская и Волынова, щит по улице Советская
5
село Клочково
Щит по улице Учительская
6
село Карабатыр
Щит по улице Комсомольская
7
село Ливановка
Щит на перекрестке улиц Кооперативная и Комсомольская, щит по улице Школьная
8
село Пушкино
Щит по улице Школьная
9
село Талдыколь
Щит по улице Комсомольская
10
село Бестобе
Щит по улице Абая
11
село Фрунзе
Щит по улице Комсомольская
12
село Адаевка
Щит по улице Школьная
13
село Жайылма
Щит по улице Ленина
14
село Камысты
Стенды на перекрестке улиц Ленина и Ержанова, щит по улице Кудайкулова, щит на перекрестке улиц Ержанова и Косма
15
село Мечетное
Стендпо улице Набережная
16
село Свободное
Щит по улице Комсомольская
17
село Уркаш
Стенд по улице Центральная