Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 7839 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 01-20/305 ұсынысы негізінде, Бозкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылында Октябрьская көшесі 39 үй орналасқан, Егорова Наталья Викторовнаның жеке ауласының аумағында шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Бозкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 7586 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 наурыздағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңңамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жариаланғанынан кейін Қарабалық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозкөл ауылдық округінің әкімі С. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау
комитетінің Қарабалық
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_____________ Е. Пшеничникова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау Министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Қарабалық
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республиқалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Е. Даулетбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Б. Ермұхаметов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 12 июня 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2018 года № 7839
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 мая 2018 года № 01-20/305, аким Боскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории частного подворья Егоровой Натальи Викторовны, расположенного по улице Октябрьская, дом 39 села Босколь Боскольского сельского округа Карабалыкского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Боскольского сельского округа от 28 февраля 2018 года за № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7586, опубликовано 16 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Боскольского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Боскольского селького округа С. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Карабалыкская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______________ Е. Пшеничникова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Карабалыкское районное
управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
____________ Е. Даулетбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Карабалыкского района"
___________ Б. Ирмухаметов