Тобыл кенті әкімінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 1 "Тобыл кентінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Тобыл кенті әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 8163 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Таран ауданы Тобыл кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" Тобыл кенті әкімінің 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7123 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Тобыл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл кенті әкімінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 1 "Тобыл кентінің көшелеріне атау беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-164 тіркелген, 2012 жылғы 5 шілдедегі "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1-тармағының 3), 5), 7), 13), 19), 34), 35), 40) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"3) № 3 атаусыз көшесіне - Бейбітшілік көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне - Тәуелсіздік көшесі;
7) № 7 атаусыз көшесіне - Достық көшесі;
13) № 13 атаусыз көшесіне - Болашақ көшесі;
19) № 19 атаусыз көшесіне - Бақыт көшесі;
34) № 34 атаусыз көшесіне - Бірлік көшесі;
35) № 35 атаусыз көшесіне - Самал көшесі;
40) № 40 атаусыз тұйық көшесіне - Жеңіс көшесі;".
2. "Тобыл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Таран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тобыл кенті әкімінің міндетін атқарушы А. Есмағамбетов

О внесении изменений в решение акима поселка Тобол от 11 марта 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам поселка Тобол"
Решение акима поселка Тобол Тарановского района Костанайской области от 20 ноября 2018 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 декабря 2018 года № 8163
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением акима поселка Тобол от 17 января 2018 года № 2 "О переименовании составных частей поселка Тобол Тарановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7505), аким поселка Тобол РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима поселка Тобол от 11 марта 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам поселка Тобол" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-164, опубликовано 5 июля 2012 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
подпункты 3), 5), 7), 13), 19), 34), 35), 40) пункта 1 настоящего решения изложить в следующей редакции:
"3) безымянной улице № 3 - улица Бейбітшілік;
5) безымянной улице № 5 - улица Тәуелсіздік;
7) безымянной улице № 7 - улица Достық;
13) безымянной улице № 13 - улица Болашақ;
19) безымянной улице № 19 - улица Бақыт;
34) безымянной улице № 34 - улица Бірлік;
35) безымянной улице № 35 - улица Самал;
40) безымянному переулку № 40 - улица Жеңіс;".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Тобол" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тарановского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима поселка Тобол А. Есмагамбетов