Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы "Ақсу қаласының Весенняя, Полевая, Целинная, Майская, Березовая көшелерінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 6125 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы "Ақсу қаласының Весенняя, Полевая, Целинная, Майская, Березовая көшелерінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5855 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. А. Мусинге жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2018 жылғы "26" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Ақсу қалалық
аумақтық инпекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Г. Батаев
2018 жылғы "26" қараша

О признании утратившим силу решения акима города Аксу от 30 января 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Весенняя, Полевая, Целинная, Майская, Березовая города Аксу"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 26 ноября 2018 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 ноября 2018 года № 6125
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Аксу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Аксу от 30 января 2018 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Весенняя, Полевая, Целинная, Майская, Березовая города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5855, опубликовано 20 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Мусина М. А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
"26" ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Аксуская городская
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Г. Батаев
"26" ноября 2018 года