Май ауданы Саты ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Май ауданы Саты селолық округі әкімінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 5825 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Саты ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 25 қазандағы қорытындысы негізінде, Саты селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май ауданы Саты ауылының "50 жылдық Октябрь" көшесі "Астана" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саты селолық округінің әкімі Ә. Дүсіпов

О переименовании улицы села Саты Майского района
Решение акима Сатинского сельского округа Майского района Павлодарской области от 10 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 января 2018 года № 5825
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Саты и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, аким Сатинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "50 лет Октября" на улицу "Астана" в селе Саты Майского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сатинского сельского округа А. Дюсупов