Успен ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 7/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 5832 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Успен ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданының әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енегізіледі.
Аудан әкімі С. Саламацкий
Успен ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "10" қаңтардағы
№ 7/1 қаулысына
қосымша
Успен ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Успен ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қарашадағы "Успен ауданының Надаров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 392/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4210 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 желтоқсанда "Апта айнасы" және "Сельские будни" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы "Успен ауданының Успен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 26/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4339 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 сәуірде "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған).
3. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы "Успен ауданының "Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 36/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4392 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірде "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған).
4. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы "Успен ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 48/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 мамырында "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 10 января 2018 года № 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2018 года № 5832
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Успенского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Успенского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Саламацкий
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от "10" января 2018 года № 7/1
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата Успенского района
1. Постановление акимата Успенского района от 17 ноября 2014 года № 392/11 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Надаровского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4210, опубликовано 26 декабря 2014 года в районных газетах "Апта айнасы" и "Сельские будни").
2. Постановление акимата Успенского района от 11 февраля 2015 года № 26/2 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Успенского сельского округа Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4339, опубликовано 4 апреля 2015 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села").
3. Постановление акимата Успенского района от 20 февраля 2015 года № 36/2 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Козыкеткенского сельского округа" Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4392, опубликовано 18 апреля 2015 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села").
4. Постановление акимата Успенского района от 4 марта 2015 года № 48/3 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4413, опубликовано 7 мая 2015 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села").

5. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Успен ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 52/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4364 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 сәуірінде "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған).
6. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы "Успен ауданының "Лозов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 184/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4690 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қазанында "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған).
7. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы "Успен ауданының "Белоусов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 263/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4838 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 желтоқсанында "Аймақ ажары" және "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған).

5. Постановление акимата Успенского района от 11 марта 2015 года № 52/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4364, опубликовано 11 апреля 2015 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села").
6. Постановление акимата Успенского района от 10 августа 2015 года № 184/8 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Лозовского сельского округа" Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4690, опубликовано 17 октября 2015 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села").
7. Постановление акимата Успенского района от 27 ноября 2015 года № 263/11 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Белоусовского сельского округа" Успенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4838, опубликовано 26 декабря 2015 года в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села").