Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін су қорын пайдалануды реттеу, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, сондай-ақ жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/705 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 13 ақпандағы № 1/50 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 1456 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 3/372 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 16.09.2020 № 3/372 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін су қорын пайдалануды реттеу, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, сондай-ақ жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/705 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 1247 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген "Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіндегі:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) немесе қағаз түрінде.";
5 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық түрде.";
2) аталған қаулымен бекітілген "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіндегі:
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат туралы хат немесе Стандарттың 9-1 тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы дәлелді жауап.";
аталған мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы, осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 30 декабря 2015 года № 4/705 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, а также животного мира, оказываемых в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 13 февраля 2018 года № 1/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 февраля 2018 года № 1456. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 16 сентября 2020 года № 3/372
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 16.09.2020 № 3/372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 30 декабря 2015 года № 4/705 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, а также животного мира, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1247, опубликовано 9 февраля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
1) в регламенте государственной услуги "Выдача разрешения на пользование животным миром", утвержденным указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) или бумажная.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Форма предоставления результата государственной услуги: электронная.";
2) в регламенте государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", утвержденным указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Результат оказания государственной услуги – письмо о разрешении на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта.";
приложение к указанному регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

3) аталған қаулымен бекітілген "Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіндегі:
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - жергілікті атқарушы органның су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешімі және (немесе) конкурс қорытындылары туралы конкурстық комиссия хаттамасы негізінде қағаз түрінде жергілікті атқарушы орган мен конкурс жеңімпазы арасындағы су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шарт немесе Стандарттың 9-1 тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы дәлелді жауап.";
аталған мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы, осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 1/50 қаулысына 1 қосымша
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысты емес мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Алматы қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 1/50 қаулысына 2 қосымша
"Су объектілерін оқшауланған
немесе бірлесіп пайдалануға
конкурстық негізде беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

3) в регламенте государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе", утвержденным указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Результат оказания государственной услуги – договор о представлении водного объекта в обособленное или совместное пользование между местным исполнительным органом и победителем конкурса в бумажном виде на основании решения местного исполнительного органа о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование и (или) протокола конкурсной комиссии об итогах конкурса либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 Стандарта.";
приложение к указанному регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе акимата города Алматы, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Макежанова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 13 февраля 2018 года № 1/50
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на
использование подземных вод
питьевого качества для целей, не
связанных с питьевым и хозяйственно-
бытовым водоснабжением
на территориях, где отсутствуют
поверхностные водные объекты, но
имеются достаточные запасы
подземных вод питьевого качества"
Справочник бизнес-процессов государственной услуги
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 13 февраля 2018 года № 1/50
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Предоставление водных объектов
в обособленное или совместное
пользование на конкурсной основе"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения: