Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/52 қаулысының құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 18 мамырдағы № 2/209 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 1479 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/52 қаулысы 2 тармағының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 1120 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 4/512 "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/52 қаулысының құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы" қаулысы бұзылсын.
3. "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді ресми баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу структурного элемента постановления акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/52 "О создании коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 18 мая 2018 года № 2/209. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 мая 2018 года № 1479
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу пункт 2 постановления акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/52 "О создании коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1120 от 4 февраля 2015 года, опубликованное 7 февраля 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Отменить постановление акимата города Алматы от 5 декабря 2017 года № 4/512 "О признании утратившим силу структурного элемента постановления акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/52 "О создании коммунального государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы".
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление государственного архитектурного-строительного контроля города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Макежанова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек