Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округі Елецкое ауылы аумағында Ньюкасл құс ауруы бойынша карантин белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий селолық округі әкімінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 4827 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округі әкімінің 04.10.2018 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Айыртау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2018 жылғы 21 маусымдағы № 06-29/147 ұсынуы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкое ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округі Елецкое ауылы аумағында Ньюкасл құс ауруы бойынша карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Д. Сүлейменов

Об установлении карантина по болезни Ньюкасла птиц на территории села Елецкое Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2018 года № 4827. Утратило силу решением акима Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 4 октября 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2018 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Айыртауского района от 21 июня 2018 года № 06-29/147, аким Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить карантин по болезни Ньюкасла птиц на территории села Елецкое Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Сулейменов