Карантинді тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қазанда № 4912 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабына сәйкес, Айыртау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 06-29/280 ұсынысы негізінде Елецкий ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Елецкий ауылдық округі Елецкое ауылының аумағында Ньюкасл құс ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізгеніне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий селолық округі әкімінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 4 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округі Елецкое ауылы аумағында Ньюкасл құс ауруы бойынша карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 4827 болып тіркелді, 2018 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Д. Сүлейменов

О снятии карантина
Решение акима Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 4 октября 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2018 года № 4912
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Айыртауского района от 19 сентября 2018 года № 06-29/280, аким Елецкого сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни Ньюкасла птиц, снять карантин, установленный на территории села Елецкое Елецкого сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанскойобласти от 5июля 2018 года № 4 "Об установлении карантина по болезни Ньюкасла птиц на территории села Елецкое Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 4827, опубликовано 11 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Сулейменов