Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 103 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 маусымда № 4780 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық санитарлық инспекторының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 01-06/104 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округінің Шаховское ауылындағы "Куделя" жеке кәсіпкерлігінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауру ошағының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Прибрежный ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 140 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4458 тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы
Р. Бақытжан

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 19 июня 2018 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 июня 2018 года № 4780
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года за № 01-06/104, исполняющий обязанности акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидацией очага бруцеллеза среди крупного рогатого скота на территории индивидуального предпринимателя "Куделя" в селе Шаховское Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Прибрежного сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 21 декабря 2017 года № 140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4458, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 5 января 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
Р. Бақытжан