"Тайынша ауданы Летовочный селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 5 тамыздағы №5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 4816 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тайынша ауданы Летовочный селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 5 тамыздағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №13-11-188 тіркелді, 2010 жылғы 27 тамызда "Тайынша Таңы" газетінде және 2010 жылғы 27 тамызда "Тайыншинские вести" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тіліндегі тақырыбында және мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы және мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Молдиярова

О внесении изменений в решение акима Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2010 года № 5 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Летовочного сельского округа Тайыншинского района"
Решение акима Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июля 2018 года № 4816
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Летовочного сельского округа Тайыншинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2010 года № 5 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Летовочного сельского округа Тайыншинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №13-11-188, опубликовано 27 августа 2010 года в газете "ТайыншаТаңы" и 27 августа 2010 года в газете "Тайыншинские вести") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Молдиярова