Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 87 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қарашада № 4271 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан РеспубликасыҮкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі қаулысына және "Техэксперт-Эко" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі эксперттік мекемесінің 2018 жылғы техникалық қорытындысына сәйкес, Махамбет ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының аудандық емхана ғимаратында қауіпті жағдайдың туындауына байланысты, техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Махамбет ауданы әкімінің орынбасары З.Мұқаш тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Ахметов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Махамбетского района Атырауской области от 8 ноября 2018 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 ноября 2018 года № 4271
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и технического заключения экспертной организации товарищества с ограниченной ответственностью "Техэксперт-Эко" от 2018 года, аким Махамбетского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением аварийной ситуации в здании районной поликлиники коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Махамбетская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима Махамбетского района Мукаша З. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Ахметов