Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 4062 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 14.06.2018 № 35 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 16 қаңтарындағы № 01-03-10/16 ұсынысы негізінде Елтай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Елтай ауылдық округінде орналасқан "Қостан", "Жырақұдық-1", "Жырақұдық-2" қыстақтарына мүйізді ірі қара малдарынан құтырма ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс – шаралары белгіленсін.
2. "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Индер аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін атқарушы Е. Дүйшім
(ИАОА)________ (ИАҚДСБ)________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Индер аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры:
"06" ақпан 2018 жыл
А. Доспаева
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Қоғамдық
денсаулық сақтау комитеті Атырау
облысы Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Индер аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы:
"06" ақпан 2018 жыл
Ш. Ержанова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 6 февраля 2018 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 февраля 2018 года № 4062. Утратило силу решением акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 14 июня 2018 года № 35
Сноска. Утратило силу решением акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 14.06.2018 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Индерской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 января 2018 года № 01-03-10/16 аким Елтайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенство среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия в зимовках "Қостан", "Жырақұдық-1", "Жырақұдық-2" расположенного в Елтайском сельском округе.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Индерская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области" (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Индерское районное Управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Атырауской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающего из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима округа Е. Дуйшим
(ИЦРБ)_________ (ИРУООЗ)_________
"СОГЛАСОВАНО"
Директор коммунального
государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения
"Индерская центральная районная
больница" Управления здравоохранения
Атырауской области"
"06" февраля 2018 года
А. Доспаева
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Индерское районное Управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Атырауской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"06" февраля 2018 года
Ш. Ержанова