Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Құрманғазы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 140 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 шілдеде № 4207 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Құрманғазы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 207 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы Құрманғазы ауылдық округі әкімінің 25.09.2018 № 207 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 13 маусымдағы № 12-11/104 ұсынысы негізінде Құрманғазы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы ауылының аумағында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Құрманғазы аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін атқарушысы Э. Азатов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Құрманғазы аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
"5" шілде 2018 жыл
Г. Мутиева
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Қоғамдық
денсаулық сақтау комитеті Атырау
облысы Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Құрманғазы аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
"5" шілде 2018 жыл
К. Утаров

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Құрманғазы Курмангазинского района Атырауской области от 5 июля 2018 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 июля 2018 года № 4207. Утратило силу решением акима сельского округа Құрманғазы Курмангазинского района Атырауской области от 25 сентября 2018 года № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Құрманғазы Курмангазинского района Атырауской области от 25.09.2018 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Курмангазинская районная териториториальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 12-11/104, аким сельского округа Курмангазы РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез установить ограничительные мероприятий на территории села Құрманғазы.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Курмангазинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Курмангазинское районное Управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Атырауской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима округа Э. Азатов
СОГЛАСОВАНО:
Директор коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения "Курмангазинская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения Атырауской области
"5" июля 2018 год
Г. Мутиева
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Курмангазинское районное
Управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья Атырауской
области Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохраения
Республики Казахстан"
"5" июля 2018 год
К. Утаров