Шымкент қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 28/241-6с шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 15 маусымда № 4635 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 68/602-6с шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды Шымкент қаласы мәслихатының 24.07.2020 № 68/602-6с шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 546 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 15) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Шымкент
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 мая 2018 года № 28/241-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 июня 2018 года № 4635. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 24 июля 2020 года № 68/602-6с
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 24.07.2020 № 68/602-6с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес, Шымкент қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы № 18/183-4с "Біріңғай тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-92 тіркелген, 2009 жылдың 10 сәуірдегі "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) және 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/328-5с "Біріңғай тіркелген салық ставкалары туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы № 18/183-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3165 тіркелген, 2015 жылы 8 мамырда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Шымкент, согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения Шымкентского городского маслихата "О единых ставках фиксированного налога" от 20 февраля 2009 года № 18/183-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-92, опубликовано 3 апреля 2009 года в газете "Панорама Шымкента") и "О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 20 февраля 2009 года № 18/183-4с "О единых ставках фиксированного налога" от 27 марта 2015 года № 46/328-5с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых атков за № 3165, опубликовано 8 мая 2015 года в газете "Панорама Шымкента").

3. "Шымкент қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;

3. Государственному учреждению "Аппарат Шымкентского городского маслихата" в установленном законодательсвом Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Х.Ахматханов
Қалалық мәслихат
хатшысы Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2018 жылғы 29 мамырдағы
№ 28/241-6с шешіміне қосымша
Шымкент қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіштермен)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
12
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
18
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
4
4
Ойын жолы
25
5
Карт
12
6
Бильярд үстелі
12
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
50

3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шымкентского городского маслихата после его официального опубликовнаия.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Х. Ахматханов
Секретарь городского
маслихата Н. Бекназаров
Приложение к решению
Шымкентского городского
маслихата от 29 мая 2018 года № 28/241-6с
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплатильщиков, осуществляющих деятельность на территории города Шымкент
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
12
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
18
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4
Игровая дорожка
25
5
Карт
12
6
Бильярдный стол
12
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
50