Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 5 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 маусымда № 4641 болып тіркелді. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкімінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмiнiң 26.07.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына және Шымкент қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссия отырысының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 5 хаттамасы негізінде Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Южполиметалл" өндірістік корпорациясы" акционерлік қоғамының аумағында орналасқан темір бетон мұржаның құлау қауіпіне байланысты, жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласының аумағында таратылатын мерзімде баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б.Жанбосыновқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Сауранбаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 19 июня 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 июня 2018 года № 4641. Утратило силу решением акима города Шымкент от 26 июля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент от 26.07.2019 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола № 5 заседания комиссии города Шымкент по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 16 мая 2018 года, аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. В связи с угрозой обрушения железобетонной трубы, находящейся на территории акционерного общества "Промышленная корпорация "Южполиметалл", объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Шымкент Жанбосынова Б.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Сауранбаев