Бәйдібек ауданы әкімінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 03 "Бәйдібек ауданының Боралдай ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 26 қазандағы № 22 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 6 қарашада № 4773 болып тiркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес Бәйдібек ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 03 "Бәйдібек ауданының Боралдай ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4438 тіркелген, 2018 жылғы 10 ақпанында "Шаян" газетінде және 2018 жылғы 12 ақпанда Қазақстан Ресупликасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданы әкімдігінің инернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Н.Айтбековке жүктелсін.
Аудан әкімі Б.Танагузов

О признании утратившим силу решения акима Байдибекского района от 23 января 2018 года № 03 "Об объявлении на территории сельского округа Боралдай Байдибекского района чрезвычайных ситуаций местного масштаба"
Постановление акима Байдибекского района Туркестанской области от 26 октября 2018 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 ноября 2018 года № 4773
В соответсвии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Байдибекского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Байдибекского района от 23 января 2018 года № 03 "Об объявлении на территории сельского округа Боралдай Байдибекского района чрезвычайных ситуаций местного масштаба" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4438, опубликовано 10 февраля 2018 года в газете "Шаян" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде 12 февраля 2018 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байдибекского района" в установленном законадательством Респулики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольны банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Байдибекского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Н.Айтбекову.
Аким района Б.Танагузов