Мақтарал ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 21 ақпандағы № 220 қаулысы және Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 25-184-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 6 наурызда № 4466 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мақтарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жер қатынастары бөлімі және сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес шекаралары өзгертілсін:
1) 3,55 гектар жер учаскесі Мақтарал ауылдық округі Елқоныс ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 30,73 гектар;
2) 7,99 гектар жер учаскесі Мақтарал ауылдық округі Өркениет ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 18,83 гектар.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ.Исмаилов
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: О.Шылмұрзаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы: М.Жайлымшиев

Об изменении границ населенных пунктов по Мактааральскому району
Совместное постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 220 и решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 25-184-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 марта 2018 года № 4466
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВИЛ и Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному представлению отдела земельных отношений и отдела архитектуры, градостроительства и строительства:
1) включить 3,55 гектар земельного участка в границу села Елконыс сельского округа Мактарал, общая площадь 30,73 гектар;
2) включить 7,99 гектар земельного участка в границу села Оркениет сельского округа Мактарал, общая площадь 18,83 гектар.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г.Исмаилов
Председатель сессии
районного маслихата: О.Шылмұрзаева
Секретарь районного маслихата: М.Жайлымшиев