Аққұм ауылдық округіне қарасты Аққұм ауылы Б.Әбдрахманов көшесінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 8 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 4620 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы Аққұм ауыл округі әкімінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің 13.06.2018 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 72 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Аққұм ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Б.Қосаевтың жеке тұрғын үй ауласынан табылған күшік өлексесінің құтырық ауруымен ауруына байланысты Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылындағы Б.Әбдрахманов көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аққұм ауыл округі аппаратының бас маманы Н.Елеусизовке жүктелсін.

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Б.Абдурахманова в селе Аккум сельского округа Аккум
Решение акима Аккумского сельского округа Отрарского района Южно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 июня 2018 года № 4620. Утратило силу решением акима Аккумского сельского округа Отрарского района Южно-Казахстанской области от 13 июля 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Аккумского селського округа Отрарского района Южно-Казахстанской области от 13.06.2018 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупаравлении в Республики Казахстан" с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Отрарской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казакстан от 26 февраль 2018 года № 50 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Аккумского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с найденным трупом щенка с заболеванием бешенства во дворе частного жилища Б.Косаева в селе Аккум сельского округа Аккум, установить ограничительные мероприятия на территории улицы Б.Абдурахманова.
2. Государственному учреждению "Аппарата акима Аккумского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Отрарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата Аккумского сельского округа Н.Елеусизову.

4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі С.Әлішері

4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа С.Алишери