Сайрам ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 11 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 12 ақпанда № 4449 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 23 қазандағы № 460 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 23.10.2020 № 460 қаулысымен (алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2-тармағына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Сайрамского района
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 18 января 2018 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 февраля 2018 года № 4449. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 23 октября 2020 года № 460
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 23.10.2020 № 460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Сайрамского района согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Сайрам ауданында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Олжаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Мамаев
Сайрам ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 18 қаңтардағы
№ 11 қаулысына қосымша
Сайрам ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары
Мекен жайы
1
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Айтеке би көшесі "Сайрам Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алды.
2
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ташимов және Колхозшы көшелерінің қиылысы.
3
Жібек-жолы ауылдық округі, Жібек-жолы ауылы, Алматы-Термез тас жолы және Жібек-жолы көшесінің қиылысы.
4
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек Датқа ауылы, С.Муханов және М.Оразалиев көшелерінің қиылысы.
5
Қарасу ауылдық округі, Әйтеке би ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, "Dala-Fruit" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің алма бауының сол жағы.
6
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі, бұрынғы "Нұр Қарабұлақ" мал базарының аумағы.
7
Құтарыс ауылдық округі, Құтарыс ауылы, Әбубәкіров көшесі, бұрынғы астық қырманының аумағы.
8
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, "Санур-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің астық бидай қырманының алды.
9
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов және А.Моминжанов көшелерінің қиылысы.
10
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Набережная көшесі, "МСК-ПГС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі карьерінің алды.

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Сайрамского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Олжаева Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Мамаев
Приложение к постановлению
акимата Сайрамского района
№ 11 от 18 января 2018 года
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Сайрамского района
Адрес
1
Сельский округ Аксукент, село Аксу, улица Айтеке би перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Сайрам Тазалық".
2
Сельский округ Акбулак, село Акбулак, пересечения улиц Ташимова и Колхозная.
3
Сельский округ Жибек-жолы, село Жибек-жолы, пересечения трассы Алматы -Термез и улицы Жибек-жолы.
4
Сельский округ Кайнарбулак, село Касымбек Датка, пересечения улиц С.Муханова и М.Оразалиева.
5
Сельский округ Карасу, село Айтеке би, улица Ш.Валиханова, левая строна яблонового сада товарищества с ограниченной ответственностью "Dala-Fruit".
6
Сельский округ Карабулак, село Карабулак, улица Ахунбабаева, территория бывшего скотного рынка "Нур Карабулак".
7
Сельский округ Кутарыс, село Кутарыс, улица Абубакирова, территория бывшего зернотока.
8
Сельский округ Колкент, село Колкент, перед зернотоком товарищества с ограниченной ответственностью "Санур -1".
9
Сельский округ Карамурт, село Карамурт, пересечения улиц Х.Нигмаджанова и А.Моминжанова.
10
Сельский округ Манкент, село Манкент, улица Набережная, перед карьером товарищества с ограниченной ответственностью "МСК-ПГС"