Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің елді мекендеріндегі көшелерді қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 12 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 қарашада № 5-8-181 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35- бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 9 шілдедегі қорытындысына сәйкес және тұрғындардың қалауын ескере отырып, Белағаш ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округі елді мекендеріндегі келесі көшелері қайта аталсын:
1) Белағаш ауылының Советская көшесі – "Орталық" көшесі;
2) Белағаш ауылының Комсомольская көшесі – "Жастар" көшесі;
3) Белағаш ауылының Чкалова көшесі – "Гүлдер" көшесі;
4) Белағаш ауылының Красноармейская көшесі – "Наурыз" көшесі;
5) Белағаш ауылының Партизанская көшесі – "Бастау" көшесі;
6) Зенковка ауылының Советская көшесі – "Дружбы" көшесі;
7) Зенковка аулының Коммунистическая көшесі –"Кең Дала" көшесі;
8) Зенковка ауылының Ленин көшесі– "Алаш" көшесі;
9) Зенковка ауылының Октярьская көшесі– "Халық" көшесі;
10) Зенковка ауылының Красноармейская көшесі–"Көктем" көшесі;
11) Зенковка ауылының Пролетарская көшесі–"Жолашар" көшесі;
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

О переименовании улиц в населенных пунктах Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района
Решение акима Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 октября 2018 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 ноября 2018 года № 5-8-181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) cтатьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 9 июля 2018 года и учитывая мнение населения, аким Бель-Агачского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в населенных пунктах Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района:
1) в селе Бель-Агач улицу Советская – на улицу "Орталық";
2) в селе Бель-Агач улицу Комсомольская – на улицу "Жастар";
3) в селе Бель-Агач улицу Чкалова – на улицу "Гүлдер";
4) в селе Бель-Агач улицу Красноармейскую – на улицу "Наурыз";
5) в селе Бель-Агач улицу Партизанская – на улицу "Бастау";
6) в селе Зенковка улицу Советская – на улицу "Дружбы";
7) в селе Зенковка улицу Коммунистическая – на улицу "Кең Дала";
8) в селе Зенковка улицу Ленина – на улицу "Алаш";
9) в селе Зенковка улицу Октярьская – на улицу "Халық";
10) в селе Зенковка улицу Красноармейская – на улицу "Көктем";
11) в селе Зенковка улицу Пролетарская – на улицу "Жолашар";
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского раойна;

4) осы ресми жарияланғанынан кейін осы шешімнің Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Д. А. Асаубаев

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. А. Асаубаев