Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің елді мекендерінде шектеу іс–шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 шілдеде № 5-8-164 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 22 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округі әкімінің 22.02.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 - бабының 7-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2018 жылғы 31 мамырдағы № 366 ұсынысы негізінде, Бақы ауылдық округініңәкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха ауданы ауылы, Бақы ауылдық округі Коростели ауылының, Ауыл станциясының, Тарск селосының, ЖСШ "Коростелевское" елді мекендерінде ірі қара мал арасында бруцеллез инфекциялық ауруына қарсы ветеринарлық- санитарлық іс – шараларды жүргізу және ошақты жою үшін шектеу іс – шаралары енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бақы ауылдық округінің әкімі В. Чуваткин

Об установлении ограничительных мероприятий в населенных пунктах Бакинского сельского округа Бородулихинского района
Решение акима Бакинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2018 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июля 2018 года № 5-8-164. Утратило силу решением акима Бакинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бакинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 22.02.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 31 мая 2018 года № 366, аким Бакинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия для ликвидации очага и проведения ветеринарно – санитарных мероприятий против инфекционного заболевания бруцеллез, среди крупного рогатого скота в населенных пунктах: село Коростели, станция Аул, село Тарск, ТОО "Коростелевское" Бакинского сельского округа Бородулихинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бакинского
сельского округа
В. Чуваткин