"Зайсан қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне және жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-6/2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 23-5/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 наурызда № 5576 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Зайсан қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне және жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-6/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-109 нөмірімен тіркелген, 2010 жылы 6 ақпанда аудандық "Достық" газетіне жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Зайсан қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы";
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бошақов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 29 декабря 2009 года № 17-6/2 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и базовым ставкам платы за земельные участки города Зайсан"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 марта 2018 года № 23-5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2018 года № 5576
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 29 декабря 2009 года № 17-6/2 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога и базовым ставкам платы за земельные участки города Зайсан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-109, опубликовано в районной газете "Достық" от 6 февраля 2010 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки города Зайсан";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 6 пункта 1 подпункта 13) Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Бошаков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев