Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Көкпекті ауданының Бастаушы селолық округіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 321 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 299 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 1 қазанда № 5-15-124 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 26 шілдедегі № 183 ұсынысының негізінде Көкпекті ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданының Бастаушы ауылдық округінде ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеннен кейін ірі қара малдың бруцеллез ошақтарының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Көкпекті ауданының Бастаушы селолық округіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 321 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5236 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық Әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекетік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Көкпекті ауданы аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 25 сентября 2017 года № 321 "Об установлении ограничительных мероприятий в Бастаушинском сельском округе Кокпектинского района"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 26 сентября 2018 года № 299. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 1 октября 2018 года № 5-15-124
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Кокпектинского района от 26 июля 2018 года № 183, акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории Бастаушинского сельского округа, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 25 сентября 2017 года № 321 "Об установлении ограничительных мероприятий в Бастаушинском сельском округе Кокпектинского района" (зарегистровано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5236, опубликовано 18 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направления его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для офицального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление копии на официальное опубликование в перодические печатные издания, распространяемые на территории Кокпектинского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Марат Капарович Темиржановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті ауданының әкімі А. Смаилов

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темиржанова Марат Капаровича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокпектинского района А. Смаилов