Шектеу iс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданының Сәтпаев ауылдық округiнiң "Жалғызтал" учаскесінде, Екпін ауылдық округiнiң "Берлібай" учаскесінде және Қызыл кесік ауылдық округiнің Қызыл кесік ауылына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 05 қазандағы № 440 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 264 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 мамырда № 5-16-134 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 2-тармағының 10) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Тарбағатай ауданының аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 62 ұсынысы негізінде Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты "Тарбағатай ауданының Сәтпаев ауылдық округiнiң "Жалғызтал" учаскесінде, Екпін ауылдық округiнiң "Берлібай" учаскесінде және Қызыл кесік ауылдық округiнің Қызыл кесік ауылына шектеу iс-шаралары" алынсын.
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 05 қазандағы № 440 "Тарбағатай ауданының Сәтпаев ауылдық округiнiң "Жалғызтал" учаскесінде, Екпін ауылдық округiнiң "Берлібай" учаскесінде және Қызыл кесік ауылдық округiнің Қызыл кесік ауылына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5231 тіркелген, 2017 жылғы 11 қазандағы "Тарбағатай" газетінде және 2017 жылғы 17 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Д. Оразбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района от 05 октября 2017 года № 440 "Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Жалғызтал" Сатпаевского сельского округа, участке "Берлібай" Екпинского сельского округа и в селе Кызыл кесик, Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района"
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2018 года № 264. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 мая 2018 года № 5-16-134
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Тарбагатайского района № 62 от 13 февраля 2018 года, акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия на участке "Жалғызтал" Сатпаевского сельского округа, участке "Берлібай" Екпинского сельского округа и в селе Кызыл кесик, Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 05 октября 2017 года № 440 "Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Жалғызтал" Сатпаевского сельского округа, участке "Берлібай" Екпинского сельского округа и в селе Кызыл кесик, Кызыл кесикского сельского округа Тарбагатайского района (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5231, опубликованное 11 октября 2017 года в газете "Тарбагатай" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 октября 2017 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Оразбаев