Автомобильмен жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда тұрақты тасымалдау үшін тарифтер орнату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қазандағы № 308 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 қазанда № 5-19-191 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 04 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жолаушыларды және багажды автомобильмен тұрақты қалалық тасымалдаудың автобус және шағын автобустарда бір сапарға 100 (жүз) теңге мөлшерде бірыңғай тарифтер бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары Б.К. Молдахановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Горьковой
"Келісілді":
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
"09" қазан 2018 жыл

Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 10 октября 2018 года № 308. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 октября 2018 года № 5-19-191
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 04 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить единый тариф на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в размере 100 (сто) тенге, за одну поездку в автобусах и микроавтобусах.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Молдаханова Б.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Шемонаихинского района Д. Горьковой
"Согласовано":
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
"09" октября 2018 год