"Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округі Зевакино, Убинка, Новая Убинка ауылдарының көшелерін қайта атау туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Зевакино селолық округі әкімінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 03 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 17 мамырда № 5-19-180 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35- бабының 2-тармағына сәйкес, Зевакино ауылдық округі тұрғындарының пікірлерін және Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 02 наурыздағы қорытындысын есепке ала отырып, Зевакино ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округі Зевакино ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1) Советская көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
2) Ленин көшесі Халықтық көшесіне;
3) Киров көшесі Бірлік көшесіне;
4) Чапаев көшесі Ертіс көшесіне.
2. Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округі Убинка ауылының келесі көшесі қайта аталсын:
1) Ленин көшесі Болашақ көшесіне;
3. Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округі Новая Убинка ауылының келесі көшесі қайта аталсын:
1) Советская көшесі Мерей көшесіне;
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Зевакино ауылдық округінің әкімі Ж. Синиязов

"О переименовании улиц села Зевакино, села Убинка, села Новая Убинка Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2018 года № 03. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2018 года за № 5-19-180
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с учетом мнения населения Зевакинского сельского округа и заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 02 марта 2018 года, аким Зевакинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Зевакино Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области:
1) Улицу Советская в улицу Тәуелсіздік
2) Улицу Ленина в улицу Халықтық
3) Улицу Кирова в улицу Бірлік
4) Улицу Чапаева в улицу Ертіс
2. Переименовать следующую улицу села Убинка Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области:
1) Улицу Ленина в улицу Болашақ
3. Переименовать следующую улицу села Новая Убинка Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области:
1) Улицу Советская в улицу Мерей
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зевакинского сельского округа Ж. Синиязов