Казталов ауданы бойынша 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 395 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 5457 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 09.04.2020 № 82 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін).

Об установлении квоты рабочих мест по Казталовскому району на 2019 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2018 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2018 года № 5457. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 9 апреля 2020 года № 82
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 09.04.2020 № 82 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстык-атқару Кодексі, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 8 шілдеде № 13898 тіркелген) сәйкес Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Министерстве юстиции 8 июля 2016 года №13898) акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Казталов ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Казталов ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Казталовского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Казталовского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Казталов ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
4. Казталов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 ақпандағы №22 "2017 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4704 тіркелген, 2017 жылғы 16 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Установить квоту для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Казталовского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 9 февраля 2017 года № 22 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2017 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4704, опубликованное 16 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Аудан әкімі аппаратының басшысы (А.Исламбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Мажитоваға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Шыныбеков
Казталов ауданы әкімдігінің

5. Руководителю аппарата акима Казталовского района (А.Исламбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З.Мажитову.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Шыныбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Казталовского района

2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 395 қаулының 1 қосымшасы
Казталов ауданы бойынша 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік
саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

от 20 декабря 2018 года
№ 395
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Казталовскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест по квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"

261
3
8
2
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің Казталов мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны"
62
3
2
3
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің Жалпақтал мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны"
43
3
1
Барлығы
366
11
Казталов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 395 қаулының 2 қосымшасы
Казталов ауданы бойынша 2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің Казталов мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны"
62
3
2
2
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің Жалпақтал мемлекеттік коммуналдық шаруашылық жүргізу құқығындағы кәсіпорыны"
43
3
1
Барлығы
105
3
Казталов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 395 қаулының 3 қосымшасы
Казталов ауданы бойынша 2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
280
3
8
2
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
268
3
8
3
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
261
3
8
4
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің А.Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
121
3
4
5
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
105
3
3
6
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
3
3
7
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің Ғ.Молдашев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

261
3
8
2
"Казталовское государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области"
62
3
2
3
"Жалпакталское государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области"
43
3
1
Всего
366
11
Приложение 2
к постановлению акимата
Казталовского района
от 20 декабря 2018 года
№ 395
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Казталовскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест по квоте (единиц)
1
"Казталовское государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области"
62
3
2
2
"Жалпакталское государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области"
43
3
1
Всего
105
3
Приложение 3
к постановлению акимата
Казталовского района
от 20 декабря 2018 года
№ 395
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Казталовскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест по квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казталовская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
280
3
8
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
268
3
8
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
261
3
8
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Уразбаевой отдела образования Казталовского района"
121
3
4
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К.Мендалиева отдела образования Казталовского района"
105
3
3
6
Коммунальное государственное учреждение "Бостандыкская средняя общеобразовательная школа отдела образования" Казталовского района"
103
3
3
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Г.Молдашева отдела образования Казталовского района"