Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 17-12 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 5120 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Мусаева
Мәслихат хатшысы К.Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 27 наурыздағы
№ 17-12 шешіміне
қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының
кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 9-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4650 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4824 тіркелген, 2017 жылғы 4 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 тамыздағы "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4884 тіркелген, 2017 жылғы 28 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 14-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4930 тіркелген, 2017 жылғы 7 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 17-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 апреля 2018 года № 5120
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Г.Мусаева
Секретарь маслихата К.Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 27 марта 2018 года № 17-12
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений
Каратобинского районного маслихата
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4650, опубликованное 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 8 июня 2017 года № 11-3 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4824, опубликованное 4 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 7 августа 2017 года № 13-5 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4884, опубликованное 28 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 10 октября 2017 года № 14-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4930, опубликованное 7 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 15-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5009 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы "Елді мекендердің автотұрақтар үшін бөлінген, жерлерінің базалық салық ставка туралы" № 29-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-9-107 тіркелген, 2011 жылғы 29 шілдеде "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған);
7. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 38 - 1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4248 тіркелген, 2016 жылғы 5 ақпанда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Каратобинского районного маслихата от 13 декабря 2017 года № 15-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5009, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Каратобинского районного маслихата от 21 июня 2011 года № 29 - 6 "О базовой ставке налога на земли населенных пунктов, выделенные под автостоянки" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7 - 9 - 107, опубликованное 29 июля 2011 года в газете "Қаратөбе өңірі");
7. Решение Каратобинского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 38 - 1 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4248, опубликованное 5 февраля 2016 года в информационно - правовой системе "Әділет").