"Құрылыс материалдарын, бұйымдары мен конструкцияларын (сертификатталатын өнімдерді қоспағанда) өндіруге (шығаруға) лицензиялар беру" мемлекеттік қызметтер көрсету регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2010 жылғы 4 қарашадағы № 483, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 872 және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 282-ө бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № 358 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № ҚР ДСМ-95 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 26 маусымда № 18899 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Құрылыс материалдарын, бұйымдары мен конструкцияларын (сертификатталатын өнімдерді қоспағанда) өндіруге (шығаруға) лицензиялар беру" мемлекеттік қызметтер көрсету регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2010 жылғы 4 қарашадағы № 483, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 872 және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 282-ө бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6674 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 наурызда "Казахстанская правда" газетінің № 74-75 (26495-26496) санында және 2011 жылғы 2 сәуірде "Егемен Қазақстан" газетінің № 124-127 (26529) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсiн.

О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 4 ноября 2010 года № 483, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 872 и исполняющего обязанности Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 282-ө "Об утверждении Регламента оказания государственной услуги "Выдача лицензий на производство (выпуск) строительных материалов, изделий и конструкций (за исключением сертифицируемой продукции)"
Совместный приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 4 июня 2019 года № 358 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 июня 2019 года № ҚР ДСМ-95. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2019 года № 18899
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 4 ноября 2010 года № 483, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 872 и исполняющего обязанности Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 282-ө "Об утверждении Регламента оказания государственной услуги "Выдача лицензий на производство (выпуск) строительных материалов, изделий и конструкций (за исключением сертифицируемой продукции)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6674, опубликован 1 марта 2011 года в газете "Казахстанская правда" № 74-75 (26495-26496) и 2 апреля 2011 года в газете "Егемен Қазақстан" № 124-127 (26529)).
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.

4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
____________ Р. Скляр
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
____________ Е. Біртанов
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
____________ Қ. Бозымбаев

4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
____________ Р. Скляр
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
____________ Е. Биртанов
Министр энергетики
Республики Казахстан
____________ К. Бозумбаев