Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 302/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 15 қарашада № 19599 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2022 жылғы 18 ақпандағы № 55/НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 18.02.2022 № 55/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректер интернет-порталында орналастырылатын ашық деректерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректерінің тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16201 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 239/НҚ бұйрығының күші жойылсын.
3. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Стратегиялық жоспарлау департаменті бекітілген заңнамаға сәйкес:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлiгiнiң интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Жауапты хатшысына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр А. Жумагалиев
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің 2019 жылғы
13 қарашадағы № 302/НҚ
бұйрығымен бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөз (Ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы немесе мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы
Жауапты бөлімше
1.
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әдеп жөніндегі уәкілінің қызметі туралы ақпарат
Жыл сайын (жылына 1 рет)
Есептік жылдан кейінгі 20 қаңтарына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әдеп жөніндегі уәкілі
2.
Министрліктің сапалық және сандық құрамы (мемлекеттік қызметшілерді )
Жыл сайын (жылына 1 рет)
Есептік жылдан кейінгі 20 қаңтарға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Адами ресурстарды басқару департаменті
3.
Министрлікте бар бос лауазымдар туралы мәліметтер
Өзгерген кезде
Үш жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Адами ресурстарды басқару департаменті
4.
Министрліктің құрылымы
Өзгерген кезде
Үш жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Адами ресурстарды басқару департаменті
5.
Министрлік қызметінің салалары бойынша ведомствалық наградалар иегерлерінің тізбесі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
15 маусымға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Адами ресурстарды басқару департаменті
6.
Министрліктің мемлекеттік сатып алу жоспары
Жыл сайын (жылына 1 рет)
30 желтоқсанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржы департаменті
7.
Министрлік басшылығының жеке тұлғалар мен заңды тұлғаларды қабылдау кестесі
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 20-сына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшілендіру департаменті
8.
Жеке және заңды тұлғалардан келіп түскен өтініштер бойынша статистикалық деректер
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 20-сына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшілендіру департаменті
9.
Министрліктің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілер
Жаңа нормативтік құқықтық актілер қабылдаған немесе өзгерістер енгізілген кезде
қолданысқа енгізілген күннен кейін екі жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Заң департаменті
10.
Министрліктің Қоғамдық кеңесінің құрамы
Қажеттілігіне қарай
Құрамға өзгерістер енгізілгеннен кейін бес жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегиялық жоспарлау департаменті
11.
Технологияларды коммерцияландыруға инновациялық гранттар туралы мәліметтер
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 15-іне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Инновациялық экожүйесі департаменті
12.
Министрлік көрсететін мемлекеттік қызметтер тізбесі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
Есептік жылдан кейінгі 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
"Электрондық үкіметті" және мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаменті
13.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы арқылы көрсетілетін мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің тізілімі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
Келесі есептік жылдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
"Электрондық үкіметті" және мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаменті
14.

Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 13 ноября 2019 года № 302/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2019 года № 19599. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 18 февраля 2022 года № 55/НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 18.02.2022 № 55/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Признать утратившим силу Приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года № 239/НҚ "Об утверждении перечня открытых данных Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16201, опубликован 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Департаменту стратегического планирования Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр А. Жумагалиев
Утвержден
приказом Министра
цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от " " 2019 года
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
Ответственное подразделение
1.
Информация о деятельности уполномоченного по этике Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан (далее – Министерство)
Ежегодно (1 раз в год)
До 20 января следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
Уполномоченный по этике
2.
Качественный и количественный состав Министерства
Ежегодно (1 раз в год)
До 20 января следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления человеческими ресурсами
3.
Сведения о вакантных должностях, имеющихся в Министерстве
При изменении
В течение трех рабочих дней
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент управления человеческими ресурсами
4.
Структура Министерства
При изменении
В течение трех рабочих дней
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления человеческими ресурсами
5.
Перечень обладателей ведомственных наград по сферам деятельности Министерства
Ежегодно (1 раз в год)
До 15 июня
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления человеческими ресурсами
6.
План государственных закупок Министерства
Ежегодно (1 раз в год)
До 30 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент финансов
7.
График приема физических и юридических лиц руководством Министерства
Ежеквартально
До 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент внутреннего администрирования
8.
Статистические данные поступивших обращений физических и юридических лиц
Ежеквартально
До 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент внутреннего администрирования
9.
Нормативные правовые акты, регулирующие деятельность Министерства
При внесении изменений или принятии новых нормативных правовых актов
В течение двух рабочих дней после дня введения в действие
АРМ интернет-портала открытых данных
Юридический департамент
10.
Состав Общественного совета Министерства
По мере необходимости
В течение пяти рабочих дней после внесения изменений в состав
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент стратегического планирования
11.
Сведения о инновационных грантах на коммерциализацию технологий
Ежеквартально
До 15 числа последнего месяца отчетного квартала
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент инновационной экосистемы
12.
Перечень государственных услуг, предоставляемых Министерством
Ежегодно (1 раз в год)
До 10 числа следующего за отчетным годом
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент развития "электронного правительства" и государственных услуг
13.
Перечень государственных услуг, отобранных для оказания через Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Ежегодно (1 раз в год)
До
10 числа следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент развития "электронного правительства" и государственных услуг
14.

Қазақстан Республикасы халықының 3G, 4G ұялы байланыс қызметімен қамту пайызы
Жыл сайын (жылына 1 рет)
есептілік кезеңнен кейінгі айдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
15.
Байланыс қызметтерінен түскен табыстар
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 15-іне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
16.
Өңірлер бойынша телефон тығыздығы
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 15-іне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
17.
Тіркелген телефон байланысы бойынша статистикалық деректер
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 15-іне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
18.
Ұялы байланыс бойынша статистикалық деректер
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 15-іне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
19.
Кең жолақты Интернет желісіне қол жеткізу бойынша статистикалық деректер
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 15-іне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
20.
Кең жолақты Интернет желісіне қол жеткізу үшін тіркелген (сымды) және сымсыз трафигі, Гбайт
Жыл сайын (жылына 1 рет)
20 мамырға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
21.
Байланыс саласының негізгі капиталына инвестициялар
Жыл сайын (жылына 1 рет)
1 шілдеге дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
22.
Пошта байланысының қызметтерін ұсынатын компаниялардың тізбезі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 ақпанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
23.
"Қазпошта" акционерлік қоғамы бөлімшелерінің тізімі (кестесі және орналасқан жері)
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 ақпанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
24.
Пошта байланысы бойынша статистикалық мәліметтер
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 мамырға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
25.
Халықаралық пошта алмасу (тапсырыс, қарапайым хаттардың көлемі, пошта аударымдары)
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 мамырға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
26.
Пошта бөлімшелеріндегі қызметтер тізбесі (қызметтердің тізбесі, сипаттамасы, тарифтер, жеткізу мерзімі)
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 сәуірге дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
27.
Қазақстан Республикасының пошта индекстері
Жыл сайын (жылына 1 рет)
25 ақпанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат және инфрақұрылым департаменті
28.
Министрліктің мемлекеттік аудит объектілерінің тізбесі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
Есептік жылдан кейінгі 20-сына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі аудит департаменті
29.
Министрліктің Ғылыми-техникалық кеңесінің құрамы мен ережесі
Өзгерген кезде
Бес жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ғылыми-технологиялық даму департаменті
30.
Министрлік реттейтін ынтымақтастық салаларда халықаралық шарттар тізімі
Жартыжылдықта бір рет
Есептік жылдан кейінгі айдың 30-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Халықаралық ынтымақтастық департаменті
31.
Министрліктің халықаралық іс-шаралар жоспары
Жартыжылдықта бір рет
Келесі есептік кезеңнен кейінгі айдың 30-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталы АЖО
Халықаралық ынтымақтастық департаменті
32.
Электрондық өнеркәсіп өнімдерін шығаратын қазақстандық кәсіпорындар каталогы
Өзгерген кезде
Он жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Электрондық өнеркәсіпті дамыту департаменті
33.
Министрліктің ведомстволық бағынысты ұйымдарының тізбесі
Өзгерген кезде
Бес жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Корпоративтік басқару департаменті
34.
Ғарыш кеңістігін пайдалану саласындағы лицензиаттар тізімі
Өзгерген кезде
Екі жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Аэроғарыш комитеті
35.
Ғарыш объектісін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік алушылардың тізімі
Өзгерген кезде
Екі жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Аэроғарыш комитеті
36.
Ғарыш қызметі саласындағы ұлттық стандарттар тізімі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
20 желтоқсанға дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Аэроғарыш комитеті
37.
"Ұялы желі халықтық бақылау" сервисі бойынша шағымдарға сәйкес жүргізілген тексерулер туралы есептер
Жартыжылдықта бір рет
Есептік кезеңнен кейінгі айдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Телекоммуникациялар комитеті
38.
Телекоммуникациялар және пошта байланысы әмбебап қызметтеріне арналған тарифтер (бағалар, алым мөлшерлемелері)
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Телекоммуникациялар комитеті
39.
Ұялы байланыс операторлары мен тарифтер
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Телекоммуникациялар комитеті
40.
Телекоммуникация мен пошта байланысының әмбебап қызметтері кәбілді арнаны мүліктік жалдауға (жалға) немесе пайдалануға беру жөніндегі табиғи монополия қызметтер саласындағы тарифтер (бағалар, алым ставкаларын)
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Телекоммуникациялар комитеті
41.
Мемлекеттік органдарда қолданылатын ақпараттық жүйелердің тізбесі
Жыл сайын (жылына 1 рет)
Есептік жылдан кейінгі айдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Телекоммуникациялар комитеті
42.
Байланыс саласындағы лицензиаттар тізімі
Тоқсан сайын
Есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-ына дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Телекоммуникациялар комитеті
43.
Сенім білдірілген бағдарламалық қамтылымның және электрондық өнеркәсіп өнімінің тізілімі
Өзгерген кезде
Өзгерістер басталған күннен бастап 3 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ақпараттық қауіпсіздік комитеті
Аббревиатуралардың анықтамасы:
АЖО
-
Автоматтандырылған жұмыс орны.

Процент покрытия населения Республики Казахстан услугами мобильной связи 3G, 4G
Ежегодно (1 раз в год)
До 10 числа следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
15.
Доходы от услуг связи
Ежеквартально
До 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
16.
Телефонная плотность по регионам
Ежеквартально
До 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
17.
Статистические данные по фиксированной телефонной связи
Ежеквартально
До 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
18.
Статистические данные по мобильной связи
Ежеквартально
До 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
19.
Статистические данные по широкополосному доступу к сети Интернет
Ежеквартально
До 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
20.
Трафик фиксированного (проводного) и беспроводного широкополосного доступа к сети Интернет, Гбайт
Ежегодно (1 раз в год)
До 20 мая
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
21.
Инвестиции в основной капитал отрасли связи
Ежегодно (1 раз в год)
До 1 июля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
22.
Перечень компаний предоставляющих услуги почтовой связи
Ежегодно (1 раз в год)
До 25 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
23.
Список отделений (расписание и местоположение) Акционерного общества "Казпочта"
Ежегодно (1 раз в год)
До 25 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
24.
Статистические данные по почтовой связи
Ежегодно (1 раз в год)
До 25 мая
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
25.
Международный почтовый обмен (объем заказных, простых писем, почтовые переводы)
Ежегодно (1 раз в год)
До 25 мая
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
26.
Перечень услуг в почтовых отделениях (перечень услуг, описание, тарифы, сроки доставки)
Ежегодно (1 раз в год)
До 25 апреля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
27.
Почтовые индексы Республики Казахстан
Ежегодно (1 раз в год)
До 25 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной политики и инфраструктуры в области связи
28.
Перечень объектов государственного аудита Министерства
Ежегодно (1 раз в год)
До 20 числа следующего за отчетным годом
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент внутреннего аудита
29.
Состав и положение Научно-технического совета Министерства
При изменении
В течение пяти рабочих дней
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент научно- технологического развития
30.
Перечень международных договоров в регулируемых Министерством сферах сотрудничества
Раз в полугодии
До 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент международного сотрудничества
31.
План международных мероприятий Министерства
Раз в полугодии
До 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент международного сотрудничества
32.
Каталог казахстанских предприятий, выпускающих продукцию электронной промышленности
При изменении
В течение десяти рабочих дней
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент развития электронной промышленности
33.
Перечень подведомственных организаций Министерства
В случае изменения
В течение пяти рабочих дней
АРМ интернет- портала открытых данных
Департамент корпоративного управления
34.
Список лицензиатов в сфере использования космического пространства
При изменении
В течение двух рабочих дней
АРМ интернет-портала открытых данных
Аэрокосмический комитет
35.
Список получателей свидетельства о государственной регистрации космического объекта
При изменении
В течение двух рабочих дней
АРМ интернет-портала открытых данных
Аэрокосмический комитет
36.
Список национальных стандартов в области космической деятельности
Ежегодно (1 раз в год)
До 20 декабря
АРМ интернет-портала открытых данных
Аэрокосмический комитет
37.
Отчеты о проведенных проверках согласно жалобам по сервису "Народный контроль качества сотовой сети"
Раз в полугодии
До 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет телекоммуникаций
38.
Тарифы (цены, ставки сбора) на универсальные услуги телекоммуникаций и почтовой связи
Ежеквартально
До 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет телекоммуникаций
39.
Операторы и тарифы сотовой связи
Ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет телекоммуникаций
40.
Тарифы (цены, ставки сбора) в сферах естественных монополий услуг по предоставлению в имущественный наем (аренду) или пользование кабельной канализации
Ежеквартально
До 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет телекоммуникаций
41.
Перечень информационных систем, используемых в государственных органах
Ежегодно (1 раз в год)
До 10 числа следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет телекоммуникаций
42.
Список лицензиатов в сфере связи
Ежеквартально
До 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет телекоммуникаций
43.
Реестр доверенного программного обеспечения и продукции электронной промышленности
При изменении
В течение 3 рабочих дней со дня наступления изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по информационной безопасности
Расшифровка аббревиатур:
АРМ
-
Автоматизированное рабочее место.